Żużel - Best Speedway Tv

Tai Woffinden z bólem żeber jechał w Gorzowie! Efekt turnieju jubileuszowego anglika! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Tai Woffinden

Tai Woffinden z bólem żeber jechał w Gorzowie! Efekt turnieju jubileuszowego anglika!

Tai Woffinden z bólem żeber jechał w Gorzowie! Efekt turnieju jubileuszowego anglika!

Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała Betard Spartę Wrocław 52:38. I jak się okazuje Tai Woffinden narzekał na ból żeber, jest to efekt upadku podczas jego turnieju jubileuszowego we Wrocławiu. Przypomnijmy, że zawodnik nie zachwycił w Gorzowie i uzbierał do swojego nazwiska 7 punktów. Jak się okazuje, mógł nie wystartować w zawodach, gdzie koniec końców wystartował. Efektem turnieju Taia Woffindena jest fakt, że jeden zawodnik wypadł ze składu, a drugi był bliski dopuszczenia. Stawia to Betard Sparte Wrocław w bardzo słabej sytuacji, a wszystko to przez anglika.

Tai zaliczył upadek na swoim Testimonialu i odczuwał skutki tego upadku. Uskarża się na ból żeber. Są całe, ale po prostu są obite. Taki jest jednak żużel – mówił Dariusz Śledź w Canal+ po meczu w Gorzowie.

Mimo wszystko anglik wystartował w zawodach – Z własnego doświadczenia wiem, że jak coś boli, to niby chcesz jechać, ale czasami lepiej odpocząć. To nie jest komfortowe i z perspektywy czasu żałuje się takich występów – dodał Mirosław Jabłoński w Magazynie PGE Ekstraligi w Canal+ Sport5.

Woffinden jak na razie nie zachwyca formą i po 9. kolejkach Brytyjczyk plasuje się na 24. miejscu najskuteczniejszych zawodników, ze średnią 1,717 pkt/bieg.

fot. Taylor Lanning Photography

Zostaw komentarz

×