Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Martin Vaculik o trudach meczu, a Maciej Janowski wie, co poprawił i z czego jest zadowolony!

Martin Vaculik

Autor: Redakcja

Martin Vaculik o trudach meczu, a Maciej Janowski wie, co poprawił i z czego jest zadowolony!

Betard Sparta Wrocław nie miała szans w konfrontacji z Moje Bermudy Stalą Gorzów i przegrała 38:52, a w pomeczowej MixZonie zagościli Maciej Janowski i Martin Vaculik

Dla nas był to bardzo ciężki mecz, a Stal pokazała dużą siłę. Od początku mieliśmy problemy, szukaliśmy właściwych ustawień, ale cały czas czegoś brakowało. Zmieniłem motocykl po swoim drugim starcie i on okazał się lepszy, jednak jedyny pozytywny wniosek, jaki mogę wyciągnąć po tym spotkaniu, to jest to, że poprawiłem starty – mówił Maciej Janowski w pomeczowej MixZonie na antenie Canal+ Sport 5.

3CCF8FFB B760 40FF 98D3 4A9634699516
Martin Vaculik o trudach meczu, a Maciej Janowski wie, co poprawił i z czego jest zadowolony! 2

W zespole nie było wyraźnego lidera. Na początku bardzo dobrze spisywał się Dan Bewley, natomiast później chyba trochę pobłądził. Jeździliśmy co drugi, co trzeci bieg i mieliśmy mało czasu na przerwę. Było mało rozmów i spotkań, ponieważ wszyscy musieli ciężko pracować – powiedział na koniec meczu w MixZonie kapitan wrocławian.

Z kolei po drugiej stronie znajdował się w świetnym nastroju Martin Vaculik, który zaliczył bardzo dobry występ w tym meczu – Absolutnie nie było łatwo, choć wynik mówi może coś innego. Sparta jechała w okrojonym składzie, a jej zawodnicy dawali z siebie wszystko, co było wymagające zwłaszcza w takich warunkach pogodowych. Cieszymy się z tego zwycięstwa i z tego, że pokazaliśmy się z dobrej strony. Nasza forma cały czas rośnie – przekazał zawodnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *