Żużel - Best Speedway Tv

Szymon Szlauderbach w Polonii Bydgoszcz?! "Gryfy" szykują rewolucję na pozycji U24 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Szymon Szlauderbach

Szymon Szlauderbach w Polonii Bydgoszcz?! „Gryfy” szykują rewolucję na pozycji U24

Szymon Szlauderbach w Polonii Bydgoszcz?! „Gryfy” szykują rewolucję na pozycji U24

Według naszych informacji, Szymon Szlauderbach w sezonie 2023 zamieni Aforti Start Gniezno na Polonię Bydgoszcz. Wychowanek Unii Leszno ma w Polonii obsadzić pozycję U24. Jak się okazuje, nie będzie to jednak jedyny transfer na to miejsce.

Polonia Bydgoszcz po nieudanym sezonie 2022 szuka wzmocnień. Z klubem ma pożegnać się Matej Zagar, a jego miejsce zająć Andreas Lyager. Jak się okazuje, nie będzie to jedyny transfer. Z naszych ustaleń wynika, że transfer Szymona Szlauderbacha do „Gryfów” jest już na ostatniej prostej. 23 latek, który w sezonie 2022 uzyskał średnią biegopunktową na poziomie 1,396, ma być liderem formacji U24. Szymon Szlauderbach to między innymi zdobywca Pucharu Europy Par U-19 oraz Indywidualny Wicemistrz Puchar Europy U-19 (z roku 2018). W przeszłości bronił barw klubów Speedway Wandy Kraków, Kolejarza Rawicz, Unii Leszno oraz Aforti Start Gniezno.

MAGAZYN ŻUŻLOWY: Goście Natoński i Markowski

Szlauderbach ma zająć miejsce Olega Mihailovsa który ma ważny kontrakt z „Gryfami”, jednak po nieudanym sezonie ma zostać wypożyczony do Lokomotivu Daugavpils, gdzie ma się odbudować. Transfer Szlauderbacha nie będzie jednak jedynym na pozycję U24. Działacze klubu chcą zabezpieczyć tę pozycję i oprócz wychowanka Unii Leszno chcą sprowadzić jeszcze jednego solidnego zawodnika.

Fot. Patrycja Sobiech

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×