Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Stal Rzeszów zacieśnia współpracę ze sponsorem tytularnym i zapowiada prezentację składu na sezon 2023!

Stal Rzeszów

Autor: Sebastian Krauz

Stal Rzeszów zacieśnia współpracę ze sponsorem tytularnym i zapowiada prezentację składu na sezon 2023!

Stal Rzeszów podpisała dzisiaj nową umowę sponsorską na przyszły sezon ze sponsorem tytularny, firmą Texom. Włodarze klubu poinformowali również, kiedy poznamy skład „Żurawi” na przyszły sezon.

Jak poinformował klub na swojej stronie internetowej, w siedzibie firmy Texom podpisana została nowa umowa sponsorska na przyszły sezon. Firma Texom, czyli sponsor tytularny rzeszowskiej Stali, ma wiązać z zespołem cele, jakie mają być wspólnie realizowane z klubem. Jak czytamy w komunikacie, współpraca w kolejnych latach będzie kontynuowana.

– Jesteśmy usatysfakcjonowani, że zaufanie jakim obdarzyła nas firma zaprocentowało a wsparcie finansowe w sezonie 2023 będzie znacznie większe. Texom Sp. z o.o. to partner biznesowy, na którym można polegać i z którym można budować coś wielkiego – czytamy w komunikacie.

– Skład na sezon 2023 jest dopinany na ostatni guzik, lecz na ten moment nie możemy zdradzać nazwisk zawodników. Już teraz w imieniu Zarządu mamy przyjemność zaprosić wszystkich Kibiców na oficjalną prezentację drużyny, która zaplanowana została na 4 listopada! O szczegółach wydarzenia będziemy informować już wkrótce – powiedział prezes Texom Stali Rzeszów Pan Łukasz Rojek.

Dzień wcześniej, 3 listopada odbędzie się prezentacja składu dla wszystkich byłych, obecnych i przyszłych sponsorów Texom Stali Rzeszów, na której pojawią się wszyscy zawodnicy zakontraktowani na sezon 2023. W klubie na przyszły sezon na pewno zostają Mateusz Majcher oraz Kevin Woelbert (obaj reprezentowali Stal Rzeszów w sezonie 2022). Do prawdopodobnych, nowych zawodników, którzy mieliby reprezentować Stal Rzeszów w kolejnym sezonie należą:

– Marcin Nowak (obecnie H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – eWinner 1. Liga)
– Jacob Thorssell (obecnie OK Bedmet Kolejarz Opole – 2. Liga Żużlowa)
– Peter Kildemand (obecnie GTM Start Gniezno – eWinner 1. Liga)
– Anders Rowe (obecnie Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski – PGE Ekstraliga)
– Jonas Jeppesen (obecnie zielonaenergia.com Włókniarz Częstochowa – PGE Ekstraliga)
– Philip Hellström Bängs (obecnie Aforti Start Gniezno – eWinner 1. Liga)

Fot. Sandra Rejzner

MAGAZYN ŻUŻLOWY: Markowski i Kościecha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *