Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Stal Rzeszów wyjedzie na tor jeszcze w lutym?! Wymowne zdjęcie menedżera

Stal Rzeszów
Fot. Jakub Malec

Autor: Jakub Bielak

Stal Rzeszów wyjedzie na tor jeszcze w lutym?! Wymowne zdjęcie menedżera

Drużyny żużlowe z reguły wyjeżdżają na tor w pierwszej połowie marca. Zdarza się jednak sytuacja, że w którymś z miast zaskakują i już w lutym decydują się ona organizację pierwszych treningów. Taki plan mają w tym roku w Rzeszowie.

Najczęściej o wiele łatwiej jest doprowadzić tor do stanu używalności drużynom z północnej części Polski. Przed rokiem chociażby jako pierwsi wyjechali na swój owal w Toruniu. Teraz możemy mieć niemałe zaskoczenie. Wymowne zdjęcie w swoich mediach społecznościowych zamieścił bowiem menedżer Texom Stali Rzeszów.

„Czas wrócić do pracy. Pierwszy trening w lutym, czekajcie na dalsze informacje” – podpisał krótkie nagranie ze stadionu Paweł Piskorz.

Jeśli Stal Rzeszów rzeczywiście wyjechałaby na domowy tor na przestrzeni następnych dwóch tygodni, byłoby to ogromne zaskoczenie. Możemy być jednak pewni, że jeśli pogoda drastycznie się nie załamie, zostaną podjęte takie próby. Pierwsza kolejka Metalkas 2. Ekstraligi zaplanowana jest praktycznie na połowę kwietnia, więc czasu na treningi będzie wówczas naprawdę sporo.

obraz 2024 02 14 163753736
Fot. IG story/Paweł Piskorz
Piskorzz
Fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *