Żużel - Best Speedway Tv

Sport Żużlowy. Niesamowite wyniki oglądalności Grand Prix na PGE Narodowym! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sport Żużlowy. Niesamowite wyniki oglądalności Grand Prix na PGE Narodowym!

Sport Żużlowy

Sport Żużlowy. Niesamowite wyniki oglądalności Grand Prix na PGE Narodowym!

W ostatnią sobotę mieliśmy okazję oglądać kolejną edycję Grand Prix Polski na PGE Narodowym w Warszawie. Oglądalność tego wydarzenia robi nie małe wrażenie, gdyż na samym stadionie zasiadło prawie 45 tyś kibiców, natomiast bieg finałowy z udziałem Bartosza Zmarzlika w otwartym kanale TV śledziło około 665 tyś widzów!

-“Finałowy bieg Speedway Grand Prix Polski w Warszawie oglądało w TTV aż 665 tysięcy osób. Całe zawody osiągnęły średnią oglądalność 430 tysięcy widzów przy udziale w rynku na poziomie 4,19%. Kluczowe momenty, czyli finał z udziałem Bartosza Zmarzlika oglądało aż 665 tysięcy osób!”- możemy usłyszeć przez stację Eurosport.

Żużel. Poznaliśmy składy na mecz Zooleszcz GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław

Sam turniej cyklu Grand Prix nie był zbyt udany dla naszych reprezentantów, gdyż pomimo udziału Bartosz Zmarzlika w finale to kibice na Mazurka Dąbrowskiego na PGE Narodowym będą musieli jeszcze poczekać a sam Zmarzlik ostatecznie zajął 3 miejsce. Słabo wypadli również pozostali nasi reprezentanci, którym nie udało się wejść do półfinałów, a najbliżej tego był Maciej Janowski (7 pkt)- dziesiąte miejsce.

W klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix po dwóch turniejach prowadzą ex aequo Bartosz Zmarzlik oraz Fredrik Lindgren (Szwecja), którzy zdobyli po 26 punktów, a za ich plecami znajduje się Jason Doyle (Australia) z 28 punktami. Pozostałe miejsca Polaków to dwunaste miejsce Macieja Janowskiego (10 pkt) i czternaste Patryka Dudka (7 pkt). Kolejny turniej zaplanowany jest na początek czerwca w Czeskiej Pradze.

fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×