Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Kolejna spółka skarbu państwa wchodzi do żużla! KGHM partnerem CANAL+ online IMP w Łodzi!

transmisja imp w łodzi
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Kolejna spółka skarbu państwa wchodzi do żużla! KGHM partnerem CANAL+ online IMP w Łodzi!

Od tego roku w sporcie żużlowym możemy doświadczyć dużej obecności spółek skarbu państwa, które sponsorują wiele zespołów występujących na każdym poziomie rozgrywek, jak również niektóre szkółki żużlowe. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że jedna z nich została również partnerem ostatniej rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski w Łodzi.

Na swoich mediach społecznościowych firma Speedway Events, organizator finałów IMP, że partnerem trzeciego finału, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Łodzi, została spółka KGHM, która zajmuje się produkcją miedzi i srebra rafinowanego, a głównie jej zakłady znajdują się w Zagłębiu Miedziowym na Dolnym Śląsku.

Zaangażowanie takiej spółki może budzić lekkie zaskoczenie wśród kibiców żużla, gdyż nie jest ona raczej kojarzona z naszą dyscypliną, mimo tego, że przed obecnym sezonem zostali oni sponsorem Stali Gorzów. Biorąc jednak pod uwagę to, co ostatnio się dzieje, nie może to tak bardzo dziwić. Takie wsparcie przez firmy zarządzane przez państwo ma swoich zwolenników i przeciwników, a głosy na ten temat są mocno podzielone w żużlowym środowisku.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *