Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Znamy lokalizację 3. finału IMP! Plotki się potwierdziły

IMP
Fot. Michał Szmyd

Autor: Jakub Bielak

Znamy lokalizację 3. finału IMP! Plotki się potwierdziły

We wtorkowe południe poinformowano oficjalnie o nowym gospodarzu 3. Finału cyklu Canal+Online Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Po dwóch nieudanych podejściach w Krośnie ostatni turniej i rozdanie medali przeniesiono do Łodzi.

Patrick Hansen zaskoczył kibiców na Twitterze. Rozpoczął dyskusję o “polskości” jednego z klubów

Zawody w Krośnie dwukrotnie były odwoływane, a towarzyszyła temu wszystkiemu atmosfera skandalu. Nawierzchnia na obiekcie Wilków nie spełniała oczekiwań zawodników, przez co po raz kolejny w sezonie 2023 Krosno stało się głównym tematem żużlowych dyskusji, choć bynajmniej nie w tym sensie, w jakim by tego oczekiwali.

Plotkowało się o dwóch potencjalnych lokalizacjach 3. Finału IMP. Początkowo faworytem wydawał się Tarnów, jednak potem do gry weszła Łódź i to właśnie tam odbędzie się decydujący o medalach turniej. Klub chce wynagrodzić swoim kibicom brak play-offów i jeszcze raz w tym roku przyciągnąć ich na stadion. Na łódzkiej Moto Arenie nie powinno być żadnych problemów z przygotowaniem toru, a do tego powinniśmy oglądać ciekawe ściganie.

Datę turnieju wyznaczono na 4 września, a start do pierwszego biegu odbędzie się o godzinie 19:00. Przypomnijmy, że po kolejny tytuł indywidualnego mistrza Polski pewnie zmierza Bartosz Zmarzlik, który prowadzi z aż siedmiopunktową przewagą nad drugim Maciejem Janowskim

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV DZIŚ NA ŻYWO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *