Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

KGHM Polska Miedź S.A. głównym sponsorem Stali

KGHM
Fot. Stal Gorzów

Autor: Jakub Bielak

KGHM Polska Miedź S.A. głównym sponsorem Stali

ebut.pl Stal Gorzów ogłosiła dziś, że spółka Skarbu Państwa, KGHM Polska Miedź S.A. została sponsorem głównym ich klubu. „Współpraca z klubem z Gorzowa Wielkopolskiego wpisuje się w prospołeczne cele miedziowej spółki”. O szczegółach konferencji poinformował klub na swoim profilu na Facebooku.

Oficjalnie: Tauron Włókniarz Częstochowa w sezonie 2023

Została oczywiście zwołana oficjalna konferencja prasowa, na której o szczegółach i powodach współpracy wypowiadał się Tomasz Zdzikot, prezes zarządu KGHM Polska Miedź S.A.:

„Stal Gorzów jest klubem z tradycjami i ogromnym potencjałem, to 9-krotny drużynowy mistrz Polski. KGHM to również zgrana drużyna z sercem na Dolnym Śląsku, ale z wielką sympatią spoglądamy na Województwo Lubuskie. Mamy tam ulokowaną jedną z naszych spółek, mamy plany biznesowe związane z koncesjami na wydobycie. Nasze zaangażowanie w klub z Gorzowa Wielkopolskiego to wzmocnienie naszych dobrosąsiedzkich relacji”

„Cieszę się, że wartość marketingowa marki Stal Gorzów została doceniona i KGHM dołącza do licznego grona sponsorów gorzowskiej drużyny. Wierzę, że nasza współpraca będzie miała charakter długofalowy i pozytywnie wpłynie na rozwój Stali Gorzów” – tak świeżo ogłoszoną współpracę komentował Waldemar Sadowski, prezes Stali Gorzów.

ebut.pl Stal Gorzów dołącza więc do grona drużyn, które związały się bardzo istotną umową sponsorską ze spółką Skarbu Państwa. Te nie były jeszcze nigdy tak mocno zaangażowane w żużel.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×