Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Nowe zdjęcie ręki Woffindena. „Nigdy nie czułem takiego bólu po operacji”

Woffinden
Fot. Taylor Lanning

Autor: Jakub Bielak

Nowe zdjęcie ręki Woffindena. „Nigdy nie czułem takiego bólu po operacji”

Tai Woffinden przeszedł operację złamanej ręki. Przypomnijmy, że Brytyjczyk nabawił się urazu podczas sobotniej rundy cyklu Speedway Grand Prix w Cardiff. W środę zamieścił zdjęcie swojej dłoni na Instastory z wymownym opisem.

„Ostatnie osiem godzin było ciężkie. Nie czułem nigdy wcześniej takiego bólu po operacji” – przekazał kibicom Woffinden.

obraz 2023 09 06 113447154
Tai Woffinden/Instastory

Słowa samego zawodnika, a także załączone zdjęcie chyba definitywnie pozbawiają złudzeń kibiców Betard Sparty Wrocław, że ich ulubieniec będzie w stanie w niedzielę rywalizować w rewanżowym meczu półfinałowym. W przypadku trzykrotnego mistrza świata trwa walka z czasem, ale raczej dotyczy ona dwumeczu finałowego lub też o trzecie miejsce.

Nie do końca wyleczone złamanie dłoni to jednak ogromna przeszkoda dla żużlowca. W przypadku nogi (szczególnie prawej) wsiąść na motocykl jest o wiele łatwiej. Ręce muszą być jednak sprawne przez cały czas trwania wyścigu oraz na starcie. Na tę chwilę dłoń Brytyjczyka, przynajmniej wizualnie, nie wygląda na sprawną.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *