Żużel - Best Speedway Tv

Sensacyjny "transfer" w 2. Lidze Żużlowej. Rawicz z człowiekiem czołówki! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
2. Lidze Żużlowej

Sensacyjny „transfer” w 2. Lidze Żużlowej. Rawicz z człowiekiem czołówki!

Sensacyjny „transfer” w 2. Lidze Żużlowej. Rawicz z człowiekiem czołówki!

Prezes  Metalika Recycling Kolejarza Rawicz – Sławomir Knop – efektywnie pracuje nad ułożeniem składu na sezon 2023. Już od jakiegoś czasu możemy zauważyć kilka roszad.

Zmiany zaczęły się od sztabu szkoleniowego, gdzie Adama Skórnickiego zastąpił Maciej Jąder. Okazuje się, że w ekipie Niedźwiedzi będzie pracował również nowy toromistrz – Grzegorz Węglarz.

Jeszcze niedawno wrocławski toromistrz był na nagłówkach i ustach wszystkich w środowisku żużlowym. Mówiło się, jakoby Apator Toruń miał ściągnąć go do siebie razem z Krzysztofem Gałańdziukiem (dyrektor sportowy). Gałańdziuk pracował już w grodzie Kopernika przy przygotowaniu toru na ostatnią rundę Grand Prix. Do pozyskania Węglarza jednak nie doszło.

Mimo awansu postanowił zostać w 2. Lidze Żużlowej. Kacper Gomólski wraca na „stare śmieci”

– Nigdzie się nie wybieram. Jestem związany z WTS-em, pracowałem w tym klubie i nie zamierzam tego zmieniać. Mam ważny kontrakt we Wrocławiu. Szefowie Sparty też potwierdzili, że nie szukają innego toromistrza. Zostaję na Olimpijskim – mówił Grzegorz Węglarz na łamach WP SportoweFakty.

Intensywnie wypowiadał się na ten temat również Przemysław Termiński, który miał oskarżyć toromistrza o kłamstwo, dodając, że czuje się przez niego oszukany. Po całym zamieszaniu Węglarz ostatecznie zasili szeregi klubu z Rawicza.

Fot. Sandra Rejzner

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Sensacyjny „transfer” w 2. Lidze Żużlowej. Rawicz z człowiekiem czołówki!

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×