Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Sensacyjny „transfer” w 2. Lidze Żużlowej. Rawicz z człowiekiem czołówki!

Aresztowany
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Wiktoria Wybraniec

Sensacyjny „transfer” w 2. Lidze Żużlowej. Rawicz z człowiekiem czołówki!

Prezes  Metalika Recycling Kolejarza Rawicz – Sławomir Knop – efektywnie pracuje nad ułożeniem składu na sezon 2023. Już od jakiegoś czasu możemy zauważyć kilka roszad.

Zmiany zaczęły się od sztabu szkoleniowego, gdzie Adama Skórnickiego zastąpił Maciej Jąder. Okazuje się, że w ekipie Niedźwiedzi będzie pracował również nowy toromistrz – Grzegorz Węglarz.

Jeszcze niedawno wrocławski toromistrz był na nagłówkach i ustach wszystkich w środowisku żużlowym. Mówiło się, jakoby Apator Toruń miał ściągnąć go do siebie razem z Krzysztofem Gałańdziukiem (dyrektor sportowy). Gałańdziuk pracował już w grodzie Kopernika przy przygotowaniu toru na ostatnią rundę Grand Prix. Do pozyskania Węglarza jednak nie doszło.

Mimo awansu postanowił zostać w 2. Lidze Żużlowej. Kacper Gomólski wraca na „stare śmieci”

– Nigdzie się nie wybieram. Jestem związany z WTS-em, pracowałem w tym klubie i nie zamierzam tego zmieniać. Mam ważny kontrakt we Wrocławiu. Szefowie Sparty też potwierdzili, że nie szukają innego toromistrza. Zostaję na Olimpijskim – mówił Grzegorz Węglarz na łamach WP SportoweFakty.

Intensywnie wypowiadał się na ten temat również Przemysław Termiński, który miał oskarżyć toromistrza o kłamstwo, dodając, że czuje się przez niego oszukany. Po całym zamieszaniu Węglarz ostatecznie zasili szeregi klubu z Rawicza.

Fot. Sandra Rejzner

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Sensacyjny „transfer” w 2. Lidze Żużlowej. Rawicz z człowiekiem czołówki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *