Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Ruszyła sprzedaż biletów na 1 rundę TAURON SEC

Ruszyła sprzedaż
fot. Norbert Giżyński

Autor: Paweł Płóciniak

Ruszyła sprzedaż biletów na 1 rundę TAURON SEC

27 marca odbyła się konferencja cyklu SEC w Częstochowie, po której uruchomiona sprzedaż biletów na 1 rundę odbywającą się pod Jasną Górą.

Motor zapowiedział pierwszy sparing na Z5

Inauguracja cyklu TAURON SEC odbędzie się 17 czerwca w Częstochowie. W tegorocznym cyklu na pewno wystąpi dwóch zawodników gospodarzy Leon Madsen oraz Mikkel Michelsen, po za tą dwójką prawo startów zapewnili sobie również Janusz Kołodziej, Dominik Kubera oraz Patryk Dudek. Brakujące 10 miejsc wypełnią czołowa piątka zawodów SEC Challenge, które będą miały miejsce 14 maja w Nagyhalasz oraz 5 dzikich kart, które przysługują do rozdania przez organizatorów cyklu.

Jak poinformowała strona wlokniarz.com dla karnetowiczów jest przewidziana zniżka na zakup wejściówek na zawody o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy, oraz tak jak to ma miejsce na zawodach ligowych dzieci do lat 12 mają wstęp wolny. Sprzedaż biletów odbywa się na platformie „Eventim”, stacjonarnie w siedzibie klubu oraz w sklepach „Media Markt” w całej Polsce.

Cennik biletów na 1. Finał TAURON Speedway Euro Championship 2023 w Częstochowie:

  • Bilet normalny – 50 PLN.
  • Bilet ulgowy – 30 PLN (dedykowany dzieciom powyżej 12 roku życia aż do 26 roku życia w przypadku osób uczących się – weryfikacja na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej. Standardowo bilet ulgowy obowiązuje także dla rencistów i emerytów powyżej 65 roku życia).
  • Bilet na trybunę centralną – 100 PLN.
  • Bilet “Super VIP” – 450 PLN (w cenie: catering, napoje, alkohol lekki tj. piwo, prosecco. Dodatkowo program zawodów).
  • Voucher na program zawodów – 15 PLN.
  • Dzieci do 12 roku życia – wstęp bezpłatny (bez gwarancji miejsca siedzącego).

W przypadku chęci zakupu większej ilości biletów “Super VIP” cena kształtować się będzie następująco:

  • Powyżej 5 sztuk “Super VIP” – 400 PLN.
  • Powyżej 10 sztuk “Super VIP” – 350 PLN.

Cennik biletów na 1. Finał TAURON Speedway Euro Championship 2023 w Częstochowie (dla karnetowiczów Włókniarza Częstochowa na sezon 2023):

  • Bilet normalny (dla posiadaczy karnetów Włókniarza Częstochowa na sezon 2023) – 40 PLN (limit biletów do zakupu za okazaniem 1 karnetu, to 4 wejściówki).
  • Bilet ulgowy (dla posiadaczy karnetów Włókniarza Częstochowa na sezon 2023) – 25 PLN (limit biletów do zakupu za okazaniem 1 karnetu, to 4 wejściówki).

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *