Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

ROW Rybnik z nowym głównym sponsorem! Mają nadzieję na tytularnego 

Nowy Stadion
Fot. Sonia Kaps

Autor: Wiktoria Wybraniec

ROW Rybnik z nowym głównym sponsorem! Mają nadzieję na tytularnego

O drużynie z Górnego Śląska ostatnio mówi się bardzo dużo. Najpierw głośne odejście Andreasa Lyagera, później konkurs o tonę węgla, a teraz o nowym sponsorze. 

Kibice Rekinów mają kolejne powody do radości. Klub pochwalił się pozyskaniem nowego głównego sponsora, który jak się okazuje będzie jednym z większych na rynku. O tej jakże dobrej wiadomości napisano na oficjalnej stronie klubu. 

Miło jest nam poinformować naszych kochanych kibiców, że sponsorem głównym ROW-u Rybnik w sezonie 2023 będzie firma Cargo Port z Gdyni. W związku z tym na kevlarach i obszyciach motocykli naszych zawodników pojawi się charakterystyczne niebiesko-pomarańczowe logo naszego nowego sponsora. Pojedziemy z niebieskim słonikiem na piersi – możemy czytać w artykule na Facebookowym koncie drużyny.

Speedway Grand Prix wróci do Pragi początkiem czerwca 2023 roku. Czeka nas impreza łączona!

Co do ewentualnej zmiany na sponsora tytularnego mówi natomiast prezes ROW Rybnik – Krzysztof Mrozek.

– Druga dobra wiadomość jest taka, że pozyskanie tak znakomitego sponsora, jak Cargo Port nie blokuje nam rozmów dotyczących pozyskania sponsora tytularnego. Rozmowy są daleko posunięte, a o finale poinformujemy jak tylko uda się zamknąć temat – mówi prezes Mrozek. 

Taki sponsor to przede wszystkim możliwość planowania większych inwestycji czy ściągnięcie klasowych zawodników, ale i szansa na upragniony awans. Rybnik na pewno może być już zadowolony. 

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

ROW Rybnik z nowym głównym sponsorem! Mają nadzieję na tytularnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *