Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

PSŻ Poznań z jeszcze jednym transferem. Duńczyk pomoże w walce o utrzymanie?

PSŻ Poznań
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Krzysztof Choroszy

PSŻ Poznań z jeszcze jednym transferem. Duńczyk pomoże w walce o utrzymanie?

PSŻ Poznań ogłosił już cały swój skład na przyszłoroczne rozgrywki 1. Ligi Żużlowej. Wobec tego pojawiło się wiele opinii na jego temat, a jedna bardzo przebijała się ponad wszystkie. Chodzi o klasę zawodników, mających reprezentować „Skorpiony”. Już teraz w poznaniakach upatruje się jednego z głównych kandydatów do spadku. Władze klubu chcą jednak temu zapobiec.

PSŻ szukał wzmocnień wśród zawodników, którzy nie dogadali się z żadnym z zespołów na starty w przyszłorocznym sezonie. Lista ta była dosyć ciekawa, a pojawiały się na niej takie nazwiska jak między innymi Kenneth Bjerre. Ostatecznie zarząd „Skorpionów” postanowił dać szansę Michaelowi Jepsenowi Jensenowi.

Niegdyś uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników zgodził się na walkę o skład poznańskiej ekipy. Dla Duńczyka szansa w 1. Lidze po słabym sezonie w jego wykonaniu może być jednym z ostatnich lat na takim poziome Jepsena Jensena. Z pewnością w Poznaniu liczą na częściowy powrót do starej formy byłego mistrza świata juniorów. Nie jest on jednak pewnikiem i może się to skończyć podobnie do tego, co widzieliśmy w ostatniej kampanii w jego wykonaniu.

PSŻ Poznań
Fot. Sandra Rejzner

Przy nowym nabytku PSŻ Poznań i tak ich skład na papierze nie wygląda idealnie. Zbliżyli się jednak nieco do ligowych rywali i jeśli wszyscy zawodnicy trafią z formą, będą mogli zawalczyć o utrzymanie na zapleczu PGE Ekstraligi. Jak będą prezentować się „Skorpiony”? Przekonamy się w nadchodzącej kampanii.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *