Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Były zawodnik Włókniarza o tym kiedy wiedział o swojej nowej drużynie: Ten klub w sumie zabiegał o mnie od kilku lat

zawodnik Włókniarza
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Paweł Płóciniak

Były zawodnik Włókniarza o tym kiedy wiedział o swojej nowej drużynie: Ten klub w sumie zabiegał o mnie od kilku lat

Jakub Miśkowiak zmieni barwy klubowe na sezon 2024, wychowanek WKM Wschowy nie będzie już reprezentował Tauron Włókniarza Częstochowy. W naszym magazynie zdradził, kiedy już wiedział o tym, w jakim klubie będzie jeździł w przyszłym sezonie.

Gość naszego ostatniego magazynu Best Speedway TV Jakub Miśkowiak od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy ebut.pl Stali Gorzów. Miśkowiak karierę zaczynał w Orle Łódź, skąd po dwóch sezonach przeniósł się do Włókniarza Częstochowa. W Częstochowie osiągnął swoje największe sukcesy w karierze m.in. tytuł najlepszego juniora na świecie w 2021 roku. Wychowanek WKM Wschowa zdradził, ile miał ofert na przyszły sezon oraz o tym, że wiedział o nowym klubie już od połowy sezonu 2023.

-Już wtedy wiedziałem na 99%, że to ten klub będzie, bo ten klub w sumie zabiegał o mnie od kilku lat i nawet jak nie miałem formy to byli mną zainteresowani, więc od razu wiedziałem, że na 99% tam. Myślę, że nie było dużo, bo większość ma zawodnika na pozycji U24, więc tutaj nie było jakoś dużo tych propozycji. – powiedział Jakub Miśkowiak

22-letni były mistrz świata juniorów będzie wzmocnieniem dla swojej nowej ekipy. Stal zaś miała wcześniej za zawodnika do lat 24 Wiktora Jasińskiego, który wydaje się być jednak słabszy od Miśkowiaka. Były żużlowiec Włókniarza ma również olbrzymi potencjał, który może napawać kibiców z Gorzowa jeszcze większym optymizmem.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *