Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

PSŻ Poznań stracił zawodnika ze składu na przyszły sezon. Prezes klubu jest wściekły

PSŻ Poznań
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

PSŻ Poznań stracił zawodnika ze składu na przyszły sezon. Prezes klubu jest wściekły

To, co dzieje się na rynku transferowym 1. Ligi Żużlowej, dostarcza nam w tym roku wielu emocji. Sytuacja paru zawodników zmieniała się, jednakże nie mieliśmy okazji być świadkami ogromnego zwortu akcji, jak w zeszłorocznym przypadku Jasona Doyle’a. Teraz jednak znalazł się kolejny zawodnik, który postanowił wymigać się z porozumienia odnośnie swoich startów.

Przez cały czas niemal pewne było, że Grzegorz Walasek będzie ścigał się dla poznańskiego PSŻ-u. Obie strony doszły do wspólnego porozumienia i wszyscy w Poznaniu myśleli, że to właśnie w ich zespole doświadczony żużlowiec pojedzid w przyszłym sezonie. Sytuacja w ostatnich dniach zmieniła się, a z tego, co mówi się w środowisku Walasek nadal negocjuje z innymi drużynami ligi.

W Poznaniu obecnie nie panują najlepsze nastroje. Według naszych informacji z poznańskiego środowiska prezes klubu, Jakub Kozaczyk, jest wściekły na Walaska, gdyż ten najpierw zapewniał o tym, że wszystko jest w porządku, a późnej wystawił „Skorpiony”.

W takiej sytuacji poznaniacy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji, gdyż w tym momencie wielu zawodników ma już dogadane starty w przyszłym sezonie, a PSŻ pozostał ze składem, który będzie miał bardzo ciężko o utrzymanie w rozgrywkach 1. Ligi Żużlowej. Jak dalej potoczą się losy przyszłorocznego składu „Skorpionów”, dowiemy się w przeciągu kilku następnych tygodni.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *