Żużel - Best Speedway Tv

PSŻ Poznań rozpoczyna transferową ofensywę. Celem szybki powrót do 1. Ligi | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

PSŻ Poznań rozpoczyna transferową ofensywę. Celem szybki powrót do 1. Ligi

PSŻ Poznań

PSŻ Poznań rozpoczyna transferową ofensywę. Celem szybki powrót do 1. Ligi

InvestHousePlus PSŻ Poznań nie zdołał utrzymać się na zapleczu PGE Ekstraligi. Klub z Golęcina ma jednak ambicje, by na najniższym szczeblu rozgrywkowym spędzić tylko rok niezbędny do uzyskania ponownej promocji.

Żużel. Duża rozbieżność w notach dla zawodników obu zespołów. Oceny pomeczowe

Transfer gwiazdy 2. Ligi

Do Poznania trafił Ryan Douglas. Australijczyk pojechał świetny sezon w barwach Metalika Recycling Kolejarza Rawicz. Niestety ze względu na problemy finansowe klubu, opuścił ostatnie parę spotkań. W tych, w których udało mu się wystartować, osiągnął jednak świetną średnią biegopunktową – 2,250. Douglas był tym samym 4. najlepszym żużlowcem na drugoligowych torach w sezonie zasadniczym.

Jak informuje kibiców klub z Poznania, Ryan Douglas miał ponoć odrzucić propozycje klubów z pierwszej ligi na rzecz PSŻ-u. Być może Australijczyk chce spędzić jeszcze jeden sezon w 2. lidze, być liderem zespołu i sam wywalczyć sobie miejsce w składzie ewentualnego beniaminka 1. ligi w sezonie 2025. To jednak melodia przeszłości. Najpierw trzeba swoje wywalczyć na torze w 2024 w 2. lidze. PSŻ Poznań zaczyna budowę składu, a to jeszcze na pewno nie koniec niespodzianek dla miejscowych kibiców.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×