Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

PSŻ Poznań ogłosił wypożyczenie juniora. „Skorpiony” sięgnęły po Drużynowego Mistrza Polski

PSŻ Poznań
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

PSŻ Poznań ogłosił wypożyczenie juniora. „Skorpiony” sięgnęły po Drużynowego Mistrza Polski

PSŻ Poznań w ostatnich dniach zaczął odsłaniać karty w swojej przyszłorocznej talii. Poznaliśmy już praktycznie wszystkich zawodników, jacy będą reprezentować barwy klubu z Poznania w przyszłym roku. Brakowało już tylko jednego zawodnika, którym okazał się być Drużynowy Mistrz Polski.

„Skorpiony” w swoich mediach społecznościowych poinformowały, że do zespołu na zasadzie wypożyczenia z Arged Malesy Ostrów przyjdzie Kacper Grzelak. Junior w minionym sezonie reprezentował barwy Platinum Motoru Lublin, zdobywając z nimi złoto Drużynowych Mistrzostw Polski. Teraz przed ostrowianinem stoją starty w 1. Lidze Żużlowej, gdzie będzie miał za zadanie pomóc w utrzymaniu się drużynie z Poznania.

Zespół z Poznania skompletował już drużynę, która będzie ich reprezentowała w nadchodzącym sezonie 1. Ligi Żużlowej. Na papierze jednak nie wygląda ona na najsilniejszą i może być im ciężko utrzymać się na zapleczu PGE Ekstraligi. Niewykluczone więc, że sięgną oni po wzmocnienia, wypożyczając kogoś z Ekstraligi lub sięgając po wolnego zawodnika, którzy pozostają na rynku.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *