Żużel - Best Speedway Tv

Problemy Stali Gorzów! Najlepszy junior z kontuzją! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Problemy Stali Gorzów! Najlepszy junior z kontuzją!

Problemy
bstv 1536x162 2
Problemy Stali Gorzów! Najlepszy junior z kontuzją! 2

Problemy Stali Gorzów! Najlepszy junior z kontuzją!

Problemy Stali Gorzów!! Podczas środowych eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Gdańsku karambol zanotował Wiktor Jasiński. Najlepszy junior Gorzowian po tym przykrym incydencie został przetransportowany do szpitala na dodatkowe badania po których znana jest już diagnoza, dotycząca jego stanu zdrowia. Jasiński złamał obojczyk bez przemieszeń.

Nieszczęsne zdarzenia wydarzyło się w 7. biegu wspomnianych zawodów, wtedy gdy para Gorzowska prowadziła podwójnie, Jasiński nie opanował maszyny i z impetem uderzył w bandę. Wychowanek Stali Gorzów od razu po upadku uskarżał się na ból obojczyka i musiał zostać odwieziony do szpitala, gdzie potwierdziły się pierwsze diagnozy i Jasiński złamał obojczyk bez przemieszczeń, jeszcze dziś ma zapaśc decyzja co do sposobu leczenia i procesu rehabilitacyjnego.

W tej sytuacji w kolejnym meczu będziemy świadkami ligowego debiutu gdyż Oliwier Ralcewicz zadebiutuje w barwach Moje Bermudy Stali Gorzów w meczu gdzie rywalem będzie Betard Spartą Wrocław.

fot. Sandra Rejzner

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×