“Problemy finansowe w dobie pandemii w klubach sportowych nie są tajemnicą. Staramy się je rozwiązywać na bieżąco” – TŻ OSTROVIA

Z pewnością każdemu o uszy obiła się plotka, że nad Ostrowem znów zawisły czarne chmury… Ale czy to prawda? Nie można ukrywać, że mocno poprawił się klimat wokół żużla w Ostrowie. Więc skąd takie wiadomości? 
Wspomnieć można, że budowa nowej silniejszej Ostrovii rozpoczęła się odkąd Waldemar Górski i Radosław Strzelczyk znaleźli się we władzach nowopowstałego Towarzystwa Żużlowego Ostrovia. Przenosząc się do czasu teraźniejszego mogą być z siebie zadowoleni. Ich zespół startuje wśród pierwszoligowców, oraz jest naprawdę na bardzo dobrym poziomie. Dobre słowa na temat ich klubu padają w całej Polsce. Zarząd jest taki jak należy. Posiadają kapitalną drużynę. Umiejętnie  się reklamują. Życzliwie podchodzą do kibiców. Fachowo odnoszą się do rozgrywek żużlowych. Prawidłowo szkolą młodych adeptów szkółki żużlowej, którą prowadzi Mariusz Staszewski. Należycie uzbrajają drużynę w potrzebny do startów sprzęt. Panuję tam naprawdę bardzo pozytywna atmosfera. 
Może i przesłodziłam, ponieważ wszystko ma jakieś wady. Jednak nie sądzę, by tą wadą była plotka, która powstała poprzez jeden z lokalnych portali internetowych. Zawarto na nim informacje o tym, że TŻ Ostrovia zalega miastu około 200 tys. zł opłat za wynajem stadionu. Oraz to, że prezes Strzelczyk może ustąpić funkcji prezesa, a pozostała część zarządu ma wymagać od niego rozliczenia dotychczasowego funkcjonowania klubu.
TŻ Ostrovia nie pozostała  w tej sytuacji bez głosu i wydała oświadczenie:
„Rada Nadzorcza, akcjonariusze i zarząd klubu TŻ Ostrovia S.A. w odniesieniu do artykułu w jednym z lokalnych portali internetowych informują, że klub normalnie przygotowuje się do rozgrywek eWinner 1. Ligi, które wystartować mają 11 lipca br.  Start drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski nie jest zagrożony. Problemy finansowe w dobie pandemii w klubach sportowych nie są tajemnicą. Staramy się je rozwiązywać na bieżąco.
Pragniemy uspokoić, że wszystko odbywa się zgodnie z planem. Trwają rozmowy z władzami miasta i sponsorami. Mamy deklarację głównych sponsorów klubu o dalszym wspieraniu ostrowskiego żużla, za co serdecznie dziękujemy.
Cieszymy się bardzo, że od 19 czerwca br. stadiony zostaną otwarte dla 25 procent publiczności. Przy okazji serdecznie zapraszamy kibiców do zakupu karnetów na sezon 2020. W pierwszej kolejności na stadion wpuszczeni zostaną bowiem posiadacze karnetów.”

Podsumowując artykuł, jeśli mam dać Wam  radę to trzymajmy się sprawdzonych źródeł. Jak sami widzimy nie warto wierzyć w plotki, mogą zniszczyć nam karierę, nadwerężyć reputację, popsuć najlepszą przyjaźń. Dlatego starajmy się ich unikać.  

Trzymajcie się w zdrowiu i widzimy się na stadionach! 

foto. źródło. TŻOSTROVIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *