Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Prezes Unii Leszno reaguje na skecz z gali PGE Ekstraligi. Nie chce by żartowano z jego klubu

Prezes Unii Leszno
Fot. Paulina Mruk

Autor: Jan Kamiński

Prezes Unii Leszno reaguje na skecz z gali PGE Ekstraligi. Nie chce by żartowano z jego klubu

Jakiś czas temu miejsce miała coroczna gala PGE Ekstraligi. Mogliśmy tam poznać zwycięzców w wielu kategoriach dotyczących minionego sezonu. Nie zabrakło również atrakcji, jakimi były występy muzyczne Roksany Węgiel czy parodie wywiadów z zawodnikami w wykonaniu Michała Mayera. Nie wszystkim spodobały się te dowcipy.

Podczas gali sparodiowano trzech zawodników, kolejno Kacpra Worynę, Martina Vaculika i Taia Woffindena. Ten ostatni występ wywołał najwięcej emocji a nawet negatywnych odczuć. Głównym zapalnikiem była kontrowersyjna przyśpiewka, którą zaintonował aktor. Brytyjczyk wraz z między innymi kibicami Sparty Wrocław, do której jest bardzo przywiązany, wykonywał ją już wiele razy.

Chodzi o słowa ,,Unia Leszno to nie jest polski klub”. Zazwyczaj to kibice leszczyńskiego zespołu reagują na te zaczepki w swoim kierunku, teraz natomiast w mediach społecznościowych zareagował prezes drużyny z Leszna, Piotr Rusiecki. Zakomunikował on, że pomimo dużego dystansu to nie pozwoli on na naśmiewanie się z jego klubu.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *