Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Prezes ocenia zespół po prezentacji. „To młody team głodny zwycięstw”

Prezes
Fot. Cellfast Wilki Krosno

Autor: Jakub Bielak

Prezes ocenia zespół po prezentacji. „To młody team głodny zwycięstw”

W piątek, 10 listopada oficjalnie zaprezentowany został nowy zespoł Cellfast Wilków Krosno. Spadkowicz z PGE Ekstraligi chce już w pierwszym sezonie po nieudanej przygodzie w elicie do niej powrócić.

W Krośnie nikt już nie płacze po nieudanej misji utrzymania w PGE Ekstralidze. Przed klubem stoją nowe wyzwania, a wszyscy zawodnicy oraz pracownicy chcą powrócić do elity jak najbszybciej, już bogatsi o tegoroczne doświadczenie.

W piątek w sali bankietowej zaprezentowano zespół na sezon 2024. W barwach Wilków jeździć będą Vaclav Milik, Dimitri Berge, Patryk Wojdyło, Norbert Krakowiak, Jonas Seifert-Salk, Piotr Świercz oraz Szymon Bańdur. Przy dobrej dyspozycji wszystkich zawodników, niewykluczony jest szybki powrót na najwyższy szczebel żużlowych rozgrywek.

Mamy zespół dokładnie taki, w jaki celowaliśmy. Drużyna jest dobrana bardzo dobrze pod względem charakterologicznym i ambicji sportowych. To młody team głodny zwycięstw. Teraz z niecierpliwością będziemy odliczać czas do rozpoczęcia nowego sezonu – powiedział podczas prezentacji prezes Wilków, Grzegorz Leśniak.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *