Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Prezes Leśniak zadowolony z powrotu Patryka Wojdyły

Prezes Leśniak
Fot. Grzegorz Leśniak

Autor: Redakcja

Prezes Leśniak zadowolony z powrotu Patryka Wojdyły

Wreszcie potwierdzono medialnie zawarcie prekontraktu między drużyną Cellfast Wilki Krosno a zawodnikiem Patrykiem Wojdyło. Ten ruch oznacza odejście Polaka od ROW Rybnik, ale przed nim stoi kolejne wyzwanie. Na przyszły sezon Wojdyło nie będzie już zaklasyfikowany do kategorii zawodników do lat 24, ale prezes klubu ma wysokie nadzieje związane z jego przyszłością.

Dnia 18 października GKSŻ (Główna Komisja Sportu Żużlowego) ogłosiła, że między Cellfast Wilkami Krosno a Patrykiem Wojdyło zawarto prekontrakt. Ostatecznie dzień później klub oficjalnie potwierdził transfer i prezes Grzegorz Leśniak wydał komentarz na ten temat.

Patryk Wojdyło to zawodnik, którego bardzo chcieliśmy mieć w swoim teamie. Idealnie wpisuje się w koncepcję naszej młodej drużyny. Patryk doskonale zna krośnieński tor i klimat przy Legionów. Warto podkreślić, że wiążąc się ponownie z Patrykiem Wojdyło, sprawiliśmy dużo radości fanom krośnieńskiego żużla, którzy darzą tego zawodnika dużą sympatią za bezpośredni kontakt i nieustępliwość na torze – powiedział prezes Grzegorz Leśniak na stronie klubowej Cellfast Wilki Krosno

Patryk Wojdyło powraca po dwóch latach spędzonych w barwach ROW-u Rybnik, powrócił do Krosna, gdzie miał już okazję ścigać się w latach 2020-2021. Jednak, w obliczu przyszłego sezonu, nie będzie już uważany za młodego zawodnika do lat 24, co rodziło pewne wątpliwości, czy zdoła utrzymać odpowiedni poziom sportowy.

Dla Krośnian to czas ambitnych marzeń mają oni aspiracje na walkę o najwyższe cele, a nawet na potencjalny powrót do prestiżowej PGE Ekstraligi. W drużynie znaleźliście się również inni znakomici żużlowcy tak jak Jonas Seifert-Salk, Vaclav Milik, Dimitri Berge czy Norbert Krakowiak.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×