Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Rafał Okoniewski nowym menadżerem FOGO Unii Leszno: Wielkie wyzwanie!

Rafał Okoniewski
Fot. Patrycja Sobiech

Autor: Redakcja

Rafał Okoniewski nowym menadżerem FOGO Unii Leszno: Wielkie wyzwanie!

Wielka zmiana na polskiej scenie żużlowej! FOGO Unia Leszno ogłosiła, że nowym menadżerem drużyny zostaje Rafał Okoniewski. To ważna wiadomość dla wszystkich fanów żużla i sympatyków tej drużyny.

Prezydent Leszna reaguje na żarty o leszczyńskiej drużynie

Rafał Okoniewski to postać dobrze znana w świecie żużla. Ma ogromne doświadczenie równie jako zawodnik. Jego związki z Unią Leszno sięgają wielu lat wstecz, co sprawia, że jest to kontynuacja pewnej tradycji i ducha klubu. Nowa rola menadżera to kolejny etap w jego karierze żużlowej.

Okoniewski przejmuje stery po swoim poprzedniku Piotrze Baronie, który odegrał istotną rolę w sukcesach FOGO Unii Leszno. Jest to z pewnością ogromne wyzwanie, ale Rafał jest znany ze swojego profesjonalizmu i oddania żużlowi, co sprawia, że fani Unii Leszno mogą być spokojni o przyszłość swojego klubu.

Nowy menadżer ma teraz za zadanie kontynuować i rozwijać sukcesy drużyny FOGO Unii Leszno, która od lat jest jednym z czołowych zespołów w polskiej lidze żużlowej. To z pewnością emocjonujący moment dla wszystkich sympatyków klubu, a sezon żużlowy zapowiada się niezwykle interesująco.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *