Żużel - Best Speedway Tv

Poznaliśmy juniorów, którzy powalczą o SGP 2. Zawodnik GKM-u z szansą! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Poznaliśmy juniorów, którzy powalczą o SGP 2. Zawodnik GKM-u z szansą!

sgp 2

Poznaliśmy juniorów, którzy powalczą o SGP 2. Zawodnik GKM-u z szansą!

Oficjalny profil żużlowej reprezentacji Polski ogłosił za pomocą mediów społecznościowych, kto został zgłoszony do turniejów eliminacyjnych SGP 2, a więc młodzieżowych mistrzostw świata. O awans do cyklu powalczą Mateusz Cierniak, Bartłomiej Kowalski, Damian Ratajczak i… Kacper Pludra.

Żużel. Podium kopiuj-wklej z Torunia, czyli 3. runda Pucharu Ekstraligi 250cc!

To właśnie obecność Kacpra Pludry wśród nominowanych juniorów może dziwić najbardziej. Jednak zawodnik GKM-u pokazuje się z dobrej strony i w zeszłym i na początku obecnego sezonu. Teraz stanie przed życiową szansą, by znaleźć się w gronie najlepszych juniorów świata i powalczyć o tytuł.

Mateusz Cierniak pojedzie w eliminacjach w Krsko, Bartłomiej Kowalski w Pardubicach, a Kacper Pludra oraz Damian Ratajczak w Vojens. Przypomnijmy, że Kowalski i Ratajczak wywalczyli sobie nominację do eliminacji mistrzostw świata juniorów w Srebrnym Kasku. Mateusz Cierniak jako aktualny mistrz o takową nie musiał się martwić. Pludra otrzymał od Rafała Dobruckiego “dziką kartę”.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×