Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Polonia Piła traci najlepszego zawodnika. 28-latek poinformował kibiców o odejściu

Unii Tarnów
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Krzysztof Choroszy

Polonia Piła traci najlepszego zawodnika. 28-latek poinformował kibiców o odejściu

Na rynku transferowym 2. Ligi Żużlowej ciekawe ruchy wykonuje Polonia Piła. Zarząd klubu zdecydował się na zakontraktowanie byłego zawodnika Polonii, Hansa Nielsena, w roli szkoleniowca. Budowanie drużyny może jednak poważnie zakłócić odejście najlepszego zawodnika w minionym sezonie.

Adrian Cyfer na swoim profilu na Facebooku poinformował kibiców z Piły o tym, że nie będzie reprezentował ich ukochanego zespołu w sezonie 2024. Jednocześnie dodał, że nie żałuje on swojej decyzji o przenosinach do Polonii, a także podziękował zarządowi, sponsorom i kibicom za cały rok. Dużo mówi się, że 28-latek trafi do Unii Tarnów, która zbroi się do walki o awans w przyszłych rozgrywkach.

Adrian Cyfer w minionym sezonie był jednym z najlepszych zawodników 2. Ligi Żużlowej. Polonii Piła nie udało się jednak awansować do fazy play-off i sezon zakończył się dla niego wcześnie. Nic więc dziwnego, że wychowanek Stali Gorzów będzie chciał podjąć wyzwanie jazdy w zespole, bijącym się o promocję na zapelcze PGE Ekstraligi.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *