Żużel - Best Speedway Tv

Mecz o odzyskanie zaufania kibiców: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mecz o odzyskanie zaufania kibiców: Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Polonia Bydgoszcz

Mecz o odzyskanie zaufania kibiców: Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Niedziela 17 kwietnia, Święta Wielkanocne, od rana wszyscy będziemy się zajadać pysznościami przygotowanymi na świąteczne śniadanie, później kawa, ciasto. A na obiad kibice wybiorą się na stadion przy ul. Sportowej w Bydgoszczy. O godzinie 14:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz podejmie na swoim torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Spotkanie to odbędzie się w ramach drugiej kolejki zmagań eWinner 1. Ligi Żużlowej.

278390266 389875583140045 5284366590101067577 n

Obydwie drużyny będą chciały udowodnić, że pierwsze mecze nie pokazały ich pełni możliwości. Przypomnijmy, w pierwszej kolejce Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało na domowym torze 39:51 z Wilkami Krosno, a Polonia wróciła bez punktów z niemieckiego Landshut. Poloniści pomimo tego, że rozgrywali mecz na wyjeździe byli stawiani w roli faworyta tamtego spotkania. Kibice z Bydgoszczy liczą na zdecydowanie lepsze występy swoich liderów, Matej Zagar i Kenneth Bjerre zaprezentowali się na torze w Bawarii zdecydowanie poniżej oczekiwań, odbudować zaufanie musi także Olegs Mihailovs.

W zestawieniu gdańszczan doszło do jednej zmiany, w miejsce słabo dysponowanego Jorgensena, który wskoczył do składy w miejsce Wiktora Kułakowa zastosowane zostało zastępstwo zawodnika. Atutem drużyny z trójmiasta może być obecność w składzie Adriana Gały, który w zeszłym sezonie reprezentował barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Jednak wydaje się, że zestawiając bezpośrednio obydwie drużyny, przewaga jakościowa “Gryfów” jest znacząca i bydgoszczanie powinni pewnie wygrać z ekipą Eryka Jóźwiaka.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk
1. Viktor Trofymov
2. Adrian Gała
3. Rasmus Jensen
4. ZZ
5. Jakub Jamróg
6. Kamil Marciniec
7. Marcel Krzykowski

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
9. Kenneth Bjerre
10. Olegs Mihailovs
11. Matej Žagar
12. Daniel Jeleniewski
13. Adrian Miedziński
14. Wiktor Przyjemski
15. Przemysław Konieczny

Godzina rozpoczęcia: 14:00. Transmisja: Canal+ONLINE.

Reklamy

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×