Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź i Speedway Euro Championship! Gdzie oglądać eWinner 1. Ligę i SEC na żywo!

Polonia Bydgoszcz

Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź i Speedway Euro Championship! Gdzie oglądać eWinner 1. Ligę i SEC na żywo!

W sobotę, 2 lipca, o godz. 16:30 odbędzie się mecz eWinner 1. Ligi Abramczyk Polonia Bydgoszcz – H.Skrzydlewska Orzeł Łódź. A wieczorem czeka nas 1. runda Speedway Euro Championship w Rybniku.

Mecz dość ważny, ponieważ Prezes Skrzydlewski jedzie do Bydgoszczy z dodatkową walizką pieniędzy dla swoich zawodników, jako motywacja na wywalczenie zwycięstwa w Bydgoszczy lub remisu. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – H.Skrzydlewska Orzeł Łódź można oglądać na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Canal+Online. Transmisja TV z tego spotkania odbędzie na Canal+ Sport 5, spotkanie zaczyna się od godziny 16:30.

Wszystko rozpocznie się w sobotę 2 lipca w Rybniku. Przed rokiem na tym torze odbyły się finałowe zawody. Duńczyk Mikkel Michelsen zapewnił sobie wtedy tytuł mistrza Europy. Jego rodak Leon Madsen był wówczas najlepszy, a w klasyfikacji generalnej zajął drugie miejsce. Gdzie oglądać zawody SEC w Rybniku? Transmisja na żywo w TVP Sport oraz online w TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej oraz Smart TV. Początek studia o godzinie 18:45, a samego finału kwadrans później.

fot. Sonia Kaps

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x