Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Kto wypadnie lepiej na Motoarenie – Lampart czy Holder? Apator podejmuje Motor [ZAPOWIEDŹ]

żużel
fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

Autor: Patrycja Kowalczuk

Żużel. Kto wypadnie lepiej na Motoarenie – Lampart czy Holder? Apator podejmuje Motor [ZAPOWIEDŹ]

Już dzisiaj o 19:15 na Motoarenie toruńskie Anioły podejmą lubelskie Koziołki. Mecz ten będzie sprawdzianem formy gospodarzy, którzy do tej pory wygrali jedynie dwa spotkania. Czy poradzą sobie z osłabioną drużyną Motoru? Kto wypadnie lepiej – Wiktor Lampart czy Jack Holder?

Bardzo ważny mecz w Krośnie, a także powrót po latach Martina Vaculika [Zapowiedź]

Sezon For Nature Solutions KS Apator Toruń do tej pory nie układa się najlepiej. Drużyna z Grodu Kopernika wygrała jedynie dwa spotkania, oba rozgrywane u siebie. Do tego ponieśli trzy porażki, z czego dwie na wyjeździe. Ostatni rozegrany mecz był z GKM Grudziądz, który to zakończył się rezultatem 52:38 dla torunian. Warto jednak zauważyć, że Pedersen przystąpił jedynie do dwóch biegów. Kibice Aniołów zastanawiają się, czy ich drużynie uda się postawić osłabionej drużynie PLATINUM Motoru Lublin. Jak zaprezentuje się Wiktor Lampart, który w zeszłym sezonie reprezentował barwy aktualnego Mistrza Polski?

PLATINUM Motor Lublin ma za sobą bardzo udany początek sezonu. Wygrali wszystkie spotkania, z wyjątkiem meczu ze Spartą, który przegrali jedynie dwoma punktami. Ostatni rozegrany mecz pokazał, że nawet w osłabieniu Koziołki są bardzo mocne u siebie. Jednak czy będą tak mocne na wyjeździe? Brak Dominika Kubery, który pauzuje po urazie kręgosłupa, może znacząco wpłynąć na wynik meczu. Optymizmem może napawać postawa kapitana żółto-biało-niebieskich w meczu z Wilkami, który po kiepskim początku odnalazł prędkość. Czy uda mu się utrzymać formę również na wyjeździe? A jak na Motoarenie odnajdzie się Jack Holder, który ostatnie kilka sezonów spędził w Apatorze?

O tym kto lepiej odnajdzie się na toruńskiej ziemi, dowiemy się już o 19:15. Mecz można oglądać na Canal+ Sport5, ewentualnie wysłuchać relacji na żywo na antenie Radia Freee lub na stronie internetowej Radia Lublin.

Awizowane składy:

For Nature Solutions KS Apator Toruń:
9. Paweł Przedpełski
10. Robert Lambert
11. Patryk Dudek
12. Wiktor Lampart
13. Emil Sajfutdinow
14. Krzysztof Lewandowski
15. Mateusz Affelt
16.

Platinum Motor Lublin:
1. Jarosław Hampel
2. Jack Holder
3. Fredrik Lindgren
4. Kacper Grzelak
5. Bartosz Zmarzlik
6. Bartosz Bańbor
7. Mateusz Cierniak
8.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *