Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

PLATINUM Motor Lublin – podsumowanie konferencji (galeria)

Motor
fot. Speedway Lublin S.A.

Autor: Patrycja Kowalczuk

PLATINUM Motor Lublin – podsumowanie konferencji (galeria)

We wtorkowe przedpołudnie żużlowa drużyna Motoru Lublin zaprezentowała sponsora tytularnego oraz nowe kevlary. PLATINUM Motor Lublin jest to oficjalna nazwa zespołu z Lublina na sezon 2023 roku.

Motor z wielką współpracą! Nowy sponsor tytularny i kevlary zaprezentowane

Zgodnie z oświadczeniem prasowym logotypy PLATINUM oraz ORLEN OIL będą eksponowane na koszulkach klubowych, kevlarach, osłonach motocykli, stadionie żużlowym Motoru oraz ściankach mediowych i w social mediach. Podpisana umowa dotyczy również współpracy handlowej. W nadchodzących latach klub z Koziego Grodu będzie korzystał z oleju PLATINUM RIDER SPEEDWAY, który został stworzony we współpracy z Bartoszem Zmarzlikiem i przeznaczony jest dla silników żużlowych.

Janusz Fudała, Prezes Zarządu ORLEN OIL, tak mówił o podjętej współpracy:

Jako ORLEN OIL stale rozwijamy potencjał płynący ze sponsoringu sportu. Program ambasadorów marki PLATINUM i współpraca z wybitnymi przedstawicielami sportów motorowych podnosi rozpoznawalność naszej marki, niezbędną do realizacji strategicznych celów. W ubiegłym roku dołożyliśmy do tego także ważny komponent biznesowy, angażując Bartosza Zmarzlika w proces tworzenia nowego oleju, opracowanego specjalnie dla silników wyczynowych. Nasi eksperci pracowali nad tym produktem w laboratoriach przez wiele miesięcy, wykorzystując całą swoją wiedzę i potencjał technologiczny, dodając do tego doświadczenie trzykrotnego mistrza świata. Dzięki współpracy z PLATINUM Motor Lublin będziemy dalej budować silną markę ORLEN i rozwijać naszą działalność biznesową.

Prezes Zarządu Speedway Lublin S.A. Jakub Kępa w swojej wypowiedzi zapowiedział, że wzmocnienia klubu w postaci sponsora tytularnego oraz Bartosza Zmarzlika mają na celu obronę tytułu oraz stanowienia nowych rekordów.

-Poprzedni rok był najlepszy w historii lubelskiego żużla. To właśnie wtedy spełniliśmy nasze największe marzenia. Po raz pierwszy zostaliśmy Drużynowym Mistrzem Polski na żużlu. W listopadzie przyszedł do nas trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata – Bartosz Zmarzlik, co zostało ogłoszone transferem dekady, a dziś po 3 latach z dumą informujemy, iż zyskaliśmy sponsora tytularnego, którym jest ORLEN OIL. Od najbliższego sezonu nasza drużyna będzie nosiła nazwę PLATINUM Motor Lublin.

Mam nadzieję, że dzięki tej współpracy będziemy w stanie pobijać kolejne rekordy i w dalszym ciągu podnosić poziom organizacyjny i sportowy naszego klubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, mogąc mieć w swoim gronie właśnie takiego sponsora, którego podobnie jak nas cechuje dążenie do bycia najlepszym. Wierzymy, że zawarta współpraca pozytywnie wpłynie na rozwój sportu żużlowego w naszym regionie – powiedział Jakub Kępa.

Na konferencji zaprezentowano również nowe kevlary w dwóch wersjach kolorystycznych – granatowej oraz białej. Obie wersje zawierają złote wstawki, które nawiązują do historycznego tytułu Mistrza Polski. Oprócz logotypów grupy ORLEN, można dostrzec logo PKO BP. Na konferencji była obecna prawie cała drużyna, zabrakło Fredrika Lindgrena. Całość poprowadziła, znana z Formuły 1, Aldona Marciniak.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *