Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Piotr Pawlicki i jego ambitne cele na nadchodzący sezon – „Chcę przekroczyć 200 punktów i wejść po play-offy”

Pawlicki
fot. Roman Biliński

Autor: Krzysztof Choroszy

Piotr Pawlicki i jego ambitne cele na nadchodzący sezon – „Chcę przekroczyć 200 punktów i wejść po play-offy”

Piotr Pawlicki, jedna z kluczowych postaci Enea Falubaz Zielona Góra, podzielił się swoimi myślami na nadchodzący sezon. Pełen optymizmu, ale także realistyczny w swoich oczekiwaniach, zawodnik podkreśla nieprzewidywalność sportu, ale też gotowość do walki o znaczące rezultaty.

Wiadomo, że papier jest i można z coś odczytać, ale sezon jest tak naprawdę nieprzewidywalny i wszystko się może wydarzyć. Wydaję mi się, że jak zdrowie będzie dopisywało, to jesteśmy w stanie powalczyć naprawdę o fajny wynik i wcale nie będziemy musieli bić się tam o tyły tabeli

370257380 368718515683254 3331033495874505577 n
Już dzisiaj o godzinie 20 na naszym kanale YouTube: Remigiusz Substyk

Jednak jego cel jest jasny i ambitny. – Na pewno plan minimum, który by nas zadowalał, to jest wejście do play-offów.– mówił zawodnik dla Radia Zielona Góra. – Chciałbym na pewno zakręcić się przy zdobyczy punktowej 200 punktów i przekroczyć tą zdobycz punktową, no bo jak mam być liderem, to tak muszę punktować, także prosta sprawa. – dodał

Pytany o sens mówienia publicznie o swoich celach, Pawlicki odpowiada: – Cele są, raczej co roku sobie stawiasz cele i do czegoś dążysz, natomiast czy zawsze o tym dobrze rozmawiać? Ambitny jestem, cele są, zobaczymy, co będzie.

Jego chęci ciężkiej pracy są niepodważalne. Piotr Pawlicki z pewnością będzie jednym z kluczowych zawodników, który będzie dążył do realizacji swoich celów, a zarazem wspierając drużynę na drodze do sukcesu.

żużel
Fot, Michał Szmyd
Piotr Pawlicki
Fot. Kazimierz Kożuch

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *