Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Patryk Dudek na kolejny sezon w Apatorze Toruń? Są nowe informacje

Reprezentant Polski
Fot. Marta Astachow

Autor: Redakcja

Patryk Dudek na kolejny sezon w Apatorze Toruń? Są nowe informacje

Klub żużlowy Apator Toruń jest już prawie gotowy na sezon 2025. Zarząd wcześniej przedłużył kontrakty z Emilem Sajfutdinowem, Robertem Lambertem i Wiktorem Lampartem. Teraz, według serwisu ototorun.pl,doszło również do porozumienia z Patrykiem Dudkiem.

Ostatnio dużo mówiło się o Patryku Dudku, który jest wicemistrzem świata z 2017 roku. Powód? Pewne jego wypowiedzi sugerują, że chciałby wrócić do swojego pierwszego klubu, z Zielonej Góry. To wywołało wiele spekulacji na temat jego przyszłych kolorów klubowych po zakończeniu obecnego sezonu. Jednak do tej pory żadne konkretne rozmowy nie przyniosły rezultatu.

Dudek oraz przedstawiciele klubu postanowili dać sobie trochę czasu na przemyślenie sprawy. Wygląda na to, że wrócili do rozmów i osiągnęli porozumienie jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Dudek pozostanie w barwach Apatora Toruń przez kolejny rok.

To na pewno jest smutna wiadomość dla fanów oraz działaczy klubu z Torunia. Miejscowi liczyli, że w przypadku utrzymania się w czołówce Dudek wróci do Zielonej Góry i znów będzie jeździł dla swojego pierwszego klubu. Wydaje się jednak, że te plany trzeba będzie odłożyć na przyszłość. Wszystkie i więcej informacji zapewne zostaną przedstawione w niedalekiej przyszłości.

Patryk Dudek
Patryk Dudek
Fot. MIchał Szmyd/Speedway Canvas

Dołącz do nas na faceboku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *