Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Patrick Hansen wrócił na tor! Zobacz jak sobie radzi po powrocie po kontuzji [Wideo]

 Patrick Hansen
Fot. Sonia Kaps

Autor: Redakcja

 Patrick Hansen wrócił na tor! Zobacz jak sobie radzi po powrocie po kontuzji [Wideo]


Niewielu sądziło, że taka historia może się zdarzyć.. Wielu ludzi nie wierzyło w powrót Patricka Hansena na motocykl – po wypadku w Ostrowie Wielkopolskim. Jednak Duńczyk, mimo poważnej kontuzji kręgosłupa i utraty czucia w nogach, podjął się wyzwania. Po pół roku, przeszedł operację i rozpoczął rehabilitację. Teraz, po pierwszych okrążeniach, przyznaje, że droga do pełnej sprawności jeszcze przed nim.

To niewiarygodne, że zdołał wrócić na tor tak szybko po tak poważnym wypadku. Kibice byli sceptyczni, ale Hansen udowodnił, że ma determinację. Jego historia to nie tylko powrót do żużlowego ścigania, ale też inspiracja dla innych. Warto docenić jego wytrwałość i odwagę, które pozwoliły mu pokonać przeciwności losu. Hansena czeka jeszcze wiele wyzwań, ale już teraz zasługuje na uznanie za niezłomność ducha.

– Wróciłem po pół roku przerwy! Niewielu sądziło, że to będzie możliwe, ale stało się! Niestety wciąż czeka mnie jeszcze dużo pracy zanim wrócę do optymalnego ścigania. Cierpliwość jest teraz kluczowa, ale definitywnie jest teraz nadzieja na przyszłość. Nie poddam się – przekazał Patrick Hansen 

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *