Żużel - Best Speedway Tv

Patrick Hansen przekazał najnowsze wieści kibicom | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Patrick Hansen przekazał najnowsze wieści kibicom

Patrick Hansen

Patrick Hansen przekazał najnowsze wieści kibicom

Od kilkunastu godzin kibice żużla na całym świecie czekają na najnowsze informacje na temat stanu zdrowia Patricka Hansena. Duńczyk zaliczył wczoraj bardzo groźny upadek w Ostrowie, po którym doszło do urazu kręgosłupa. Oprócz oficjalnych wieści ze szpitala, kibice dostali również informację od samego zawodnika. Jest ona z pewnością budująca.

Anders Rowe wyjaśnia aferę z Pawłem Miesiącem -“nie myślałem o nodze, aby zrobić komuś krzywdę

W niedzielę rano otrzymaliśmy pozytywne informacje o zdrowiu Patricka Hansena. Operacja przebiegła pomyślnie, a zawodnik ROW -u Rybnik odzyskał czucie w nogach. Do kibiców zwrócił się również sam zawodnik. Wydał on krótki komunikat za pośrednictwem relacji na Instagramie.

“Dziękuję za wszystkie wiadomości. Lekarze są dobrej myśli po pierwszej operacji. Wierzę, że wszystko będzie dobrze, ale przede mną długa droga. Więcej informacji później”

Hansen nadal przebywa na oddziale neurologicznym w Kaliszu, gdzie pozostanie przez najbliższe parę dni. Wszyscy czekamy na więcej pozytywnych informacji o stanie zdrowia Duńczyka!

obraz 2023 08 27 123900830
Patrick Hansen/ za Instagram

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×