Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Anders Rowe wyjaśnia aferę z Pawłem Miesiącem -„nie myślałem o nodze, aby zrobić komuś krzywdę”

Anders Rowe
Fot. Canal + Online

Autor: Redakcja

Anders Rowe wyjaśnia aferę z Pawłem Miesiącem -„nie myślałem o nodze, aby zrobić komuś krzywdę”

Gospodarze rozpoczęli mecz od mocnego uderzenia. W pierwszej serii mieliśmy dwa upadki. Najpierw po starciu z Kildemandem upadł Lewiszyn, który został decyzją sędziego, wykluczony z powtórki. Do o wiele groźniejszego wydarzenia doszło w kolejnym wyścigu, kiedy to Anders Rowe zamknął drzwi przy bandzie Pawłowi Miesiącowi. Na szczęście zawodnik Unii pozbierał się z toru o własnych siłach.

Texom Stal Rzeszów pokonuje derbowych rywali i wygrywa rundę zasadniczą! [RELACJA]

Po przykrym incydencie w 4 wyścigu spotkania, Anders Rowe wypowiedział się przed kamerami c+, gdzie jak wyznał, uważa, że nie widzi żadnej winy w swojej osobie i to, że to tylko speedway. – taki jest żużel, po zewnętrznej jedzie się lepiej i nie myślałem o nodze, aby zrobić komuś krzywdę, i nie chciałem nic złego zrobić Miesiącowi. Zgadzam się z decyzją sędziego i ją szanuje. – podsumował zawodnik w rozmowie na antenie c+

Zawodnik odniósł się również do sytuacji w parku maszyn, gdzie po wyścigu, nerwowy podszedł do niego Daniel Klima i sugerował mu zbyt agresywną jazdę, o co chodziło? – użył ciężkich słów moją stronę, a później, jak zobaczył powtórkę, to przyszedł przeprosić. – podsumował zawodnik.

Anders Rowe w spotkaniu derbowym zdobył 3 punkty w dwóch startach, a w dwóch pozostałych został wykluczony.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *