Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Osłabiona Unia Leszno jedzie do Gorzowa [AWIZOWANE SKŁADY]

Unia Leszno
Fot. Emilia Hamerska-Lengas

Autor: Krzysztof Choroszy

Osłabiona Unia Leszno jedzie do Gorzowa [AWIZOWANE SKŁADY]

Dzisiaj czekają nas dwa zaległe spotkania PGE Ekstraligi. Na kolejne emocje po wtorkowych starciach najlepszej ligi żużlowej świata kibice nie będą musieli długo czekać. W piątek czekają nas bowiem następne dwa pojedynki w ramach siódmej kolejki tegorocznych rozgrywek. Najpierw Ebut.pl Stal Gorzów podejmie u siebie Fogo Unię Leszno. Dzisiaj menadżerowie obu drużyn zgłosili awizowane składy.

Ebut.pl Stal Gorzów do piątkowego spotkania podejdzie po dzisiejszej domowej rywalizacji z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz. Nie ulega wątpliwości, że gorzowianie są zdecydowanym faworytem do tego, by w obu tych starciach sięgnąć po zwycięstwa i powetować sobie nieco wysoką porażkę we Wrocławiu. Fogo Unia Leszno po tym, jak mocno stawiała się w domowym starciu z liderem tabeli Orlen Oil Motorem Lublin, pojedzie na stadion im. Edwarda Jancarza. „Byki” z pewnością ambitnie podejdą do tego meczu i będą chciały pokazać się z dobrej strony.

Stanisław Chomski menadżer drużyny gospodarzy podobnie do poprzednich spotkań wystawia to samo zestawienie. Trener żółto-niebieskich stawia więc na konsekwencje i nie zamierza rotować numerami startowymi. Z kolei takie zmiany pojawiły się w ekipie gości. Rafał Okoniewski postanowił z numerem jeden postawić na Andrzeja Lebiediewa. Z „dwójką” wystawiony został Janusz Kołodziej, za którego będzie stosowane zastępstwo zawodnika, a z trzecim numerem startowym wystartuje Bartosz Smektała.

Początek spotkania Fogo Unii Leszno z Ebut.pl Stalą Gorzów planowany jest na godzinę 18:00. Transmisja z tego meczu będzie dostępna na antenie Eleven Sports 1.

Ebut.pl Stal Gorzów

9.Szymon Woźniak
10.Oskar Fajfer
11.Martin Vaculik
12.Jakub Miśkowiak
13.Anders Thomsen
14.Oskar Paluch
15.Jakub Stojanowski
16.

Fogo Unia Leszno

1.Andrzej Lebiediew
2.Janusz Kołodziej
3.Bartosz Smektała
4.Keynan Rew
5.Grzegorz Zengota
6.Hubert Jabłoński
7.Antoni Mencel
8.
Stal Gorzów
Fot. Marta Astachow
Unia Leszno
Fot. Czarny Productions

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *