Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

„Noga naprawiona, 3 śruby” – Janowski wrzucił film po operacji

Żużel
Fot. Taylor Lanning

Autor: Jakub Bielak

„Noga naprawiona, 3 śruby” – Janowski wrzucił film po operacji

Pechowo dla Macieja Janowskiego zakończyło się półfinałowego spotkanie przeciwko drużynie For Nature Solutions KS Apatora Toruń. Kapitan Sparty zaliczył groźną wywrotkę po awarii sprzętu jeszcze przed rozpoczęciem procedury startowej. Nieco ponad 24 godziny później sam przemówił do kibiców.

Kilka godzin wcześniej w specjalnym komunikacie o stanie zdrowia „Magica” poinformowała Betard Sparta Wrocław. Późnym wieczorem sam Janowski wrzucił na swojego Instagrama post, w którym przekazuje fanom najświeższe informacje.

Siema. Już jestem po zabiegu. Noga naprawiona, 3 śruby. Szybka akcja tak naprawdę. Chciałem wam wszystkim bardzo podziękować za wszystkie sms-y. Na pewno nie był to dobry czas na taką kontuzję, ale taki jest sport. Teraz szybka rehabilitacja i mam nadzieję, że zobaczymy się szybciej niż wszyscy myślą. Do zobaczenia.

Patrząc na mimikę zawodnika, kibice mogą być dobrej myśli. Kapitan wrocławian nie wygląda na nagraniu na człowieka pogodzonego z tym, że zabraknie go w najważniejszych spotkaniach sezonu w PGE Ekstralidze. Oczywiście na oficjalne informacje dotyczące występu bądź jego braku w najbliższy weekend musimy poczekać. Tym bardziej, że ani klub, ani żużlowiec nie zakomunikowali, z jakim dokładnie urazem mamy do czynienia.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *