Żużel - Best Speedway Tv

Nie do wiary! Nicki Pedersen na celowniku kolejnego pierwszoligowego klub! W barach tego klubu zdobył tytuł Mistrza Świata! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nie do wiary! Nicki Pedersen na celowniku kolejnego pierwszoligowego klub! W barach tego klubu zdobył tytuł Mistrza Świata!

Nicki Pedersen

Nie do wiary! Nicki Pedersen na celowniku kolejnego pierwszoligowego klub! W barach tego klubu zdobył tytuł Mistrza Świata!

Dla Nickiego Pedersena sezon ligowy w Polsce się już zakończył, jednak nie oznacza to, że wokół jego osoby nie jest głośno. Ostatnio pojawia się wiele informacji odnośnie trzykrotnego mistrza świata, które dotyczą klubów, jakie widziałyby w swoich szeregach doświadczonego Duńczyka.

Żużel. Najlepszy sędzia świata, Szymon Marciniak publikuje niespodziewane wideo: Zobacz, kto jest głównym odbiorcą!

Pedersena

Ostatnio informowaliśmy, że zainteresowanie Pedersenem wyraziła bydgoska Polonia, która chętnie pozyskałaby zawodnika GKM-u Grudziądz. Teraz dowiedzieliśmy się, że kolejny pierwszoligowy zespół jest chętny na usługi Duńczyka w przyszłym sezonie, mowa tu o ROW-ie Rybnik, który mocno pragnąłby powrotu do elity, a były mistrz świata na pewno mógłby im w tym pomóc. Na przeszkodzie w obu przypadkach może stać porozumienie zawodnika dotyczące startów w przyszłym sezonie z Falubazem Zielona Góra, który najprawdopodobniej awansuje do PGE Ekstraligi. Nic jednak nie jest jeszcze przesądzone, a sam Nicki ostatecznej decyzji nie podjął.

Dla rybniczan transfer Pedersena byłby fantastyczną wiadomością, gdyż pomógłby bardzo pomógłby im w walce o Ekstraligę, a oni sami, przy odpowiednio zbudowanym składzie, staliby się jednym z faworytów 1. Ligi Żużlowej. Czy takie transfer będzie miał miejsce? Przekonamy się w najbliższych tygodniach, jednak na tę chwilę nie jest to jeszcze nic konkretnego.

Nicki Pedersen uznawany za jednego z najlepszych zawodników na świecie w tej dyscyplinie sportu, jakiej jest żużel. W swojej historii zdobywał tytuły indywidualnego mistrza świata, i to aż trzy razy! Był znany z nieustępliwości oraz determinacji na torze. Pedersen często budził kontrowersje swoim zachowaniem, ale nikt nie mógł podważać jego umiejętności.

Już dzisiaj od 20:00 MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ – a razem z nami specjalni goście!

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×