Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Najlepszy sędzia świata, Szymon Marciniak publikuje niespodziewane wideo: Zobacz, kto jest głównym odbiorcą!

Żużel
Fot. Anders Thomsen/Facebook

Autor: Redakcja

Żużel. Najlepszy sędzia świata, Szymon Marciniak publikuje niespodziewane wideo: Zobacz, kto jest głównym odbiorcą!

Anders Thomsen doznał nieszczęśliwego wypadku podczas ostatniego wyścigu Speedway Grand Prix w Rydze. Żużlowiec z ebut.pl Stali Gorzów miał bolesny upadek, w którego skutek odniósł poważne kontuzje. Co ciekawe, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia przesłał mu wybitny sędzia piłkarski, Szymon Marciniak.

Żużel. Gospodarze zwycięscy w poniedziałkowych spotkaniach młodej Ekstraligi! Fenomenalny Andrzejewski! [RELACJA]

Thomsen – pechowiec ostatnich sezonów? Po drugim nieszczęśliwym upadku losy Duńczyka w zawodach są niepewne. Rok wcześniej złamana noga wykluczyła go z rywalizacji o mistrzostwo świata. Czy teraz także przegapi kluczowe mecze? Niespodziewany gest od Szymona Marciniaka, znajomego menedżera Thomsena, dodaje dramaturgii tej historii.

– Cześć! Jedziemy z Krzysztofem [Szymon Marciniak dobrze zna się z Krzysztofem Sudakiem, menedżerem zawodnika ebut.pl Stali Gorzów] do Wrocławia, a on jak zwykle mi pomaga. Widziałem twoją paskudną kraksę w Rydze, w zeszły weekend. Bardzo mi przykro kolego. Wiem, że twoja operacja przebiegła pomyślnie i bardzo się z tego cieszę. – powiedział Szymon Marciniak.

Szymon Marciniak, uważany przez wielu ekspertów za najlepszego sędziego piłkarskiego na świecie, zdobył ogromne uznanie w branży. Jego renomę podkreślają takie wydarzenia jak sędziowanie finału Mistrzostw Świata w Katarze czy kluczowego meczu Ligi Mistrzów w Stambule.

Co więcej, Marciniak nie ogranicza się tylko do wielkich aren. Jego pasja do piłki jest tak silna, że chętnie pojawia się jako sędzia nawet w niższych klasach rozgrywkowych. Niedawno miał okazję udowodnić swoje umiejętności na Festiwalu Gwiazd Sportu, gdzie prowadził mecz pomiędzy znanymi sportowcami a plażowiczami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *