Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA/Speedway 2. Ekstraliga

Nici z transferu Grzelaka do Gorzowa?

Nici z transferu

Autor: Redakcja

Nici z transferu Grzelaka do Gorzowa?

Choć gorzowianie są już pewni fazy play-off, to Gorzowska Stal potrzebuje na gwałt juniora,idealnym kandydatem by zając to miejsce wydawał się wychowanek TŻ Ostrovi Kacper Grzelak. Na dzień dzisiejszy ten transfer wydaje się jednak mało prawdopodobny by nie powiedzieć że wręcz nierealny.

Z naszych informacji wynika jednak to, że z transferu nic nie wyjdzie a drużyna prowadzona przez Stanisława Chomskiego będzie musiała poszukać wzmocnienia w innym klubie. Na przeszkodzie stanęły formalności gdyż Ostrowscy juniorzy w tym sezonie już raz byli wypożyczani ze stowarzyszenia do spółki TŻ Ostrovia.

Kontuzja, która wyeliminowała Nowackiego, prawdopodobnie do końca sezonu oraz słaba postawa Pytlewskiego sprawiła, że zarząd Gorzowski musi poszukać wzmocnień by mieć jak najmocniejsza kadrę na play off, Grzelak który był w orbicie zainteresowania Vice Mistrzów Polski w tym sezonie wziął udział w sześciu ligowych wyścigach ,ma papiery na dobrą jazdę i nie ma wątpliwości, że jest bardziej utalentowany niż choćby wspomniany Pytlewski.

fot. Sandra Rejzner

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×