Żużel - Best Speedway Tv

Na żywo relacja Grand Prix Challenge w Glasgow | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Na żywo

Na żywo relacja Grand Prix Challenge w Glasgow

Na żywo relacja Grand Prix Challenge w Glasgow

RELACJA LIVE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA RELACJE NA ŻYWO NA NASZYM PORTALU!

STRONA ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE CO 60sek!

NrZawodnik12345P1P2FSumaMiejsce
1D. Kemp11021511
2V. Milikw017
3D. Bewley3232313+22
4M. Fricke2232312+24
5A. Lebiediew2201279
6R. Jensen13312106
7D. Bellego 00111314
8A. Thomsen302ww510
9Sz. Wożniak0w0d2216
10Ch. Holder22w413
11R. Tungate1312078
12R. Lambert31330105
13J. Holder3323112+33
14D. Kubera10101315
15Michael J. Jensen0123397
16K. Nilsson2323313+31
R1
R2Connor Bailey

Bieg 1

helmet yellow Drew Kemp – 1
helmet redVaclav Milik – w
helmet white Daniel Bewley – 3
helmet blueMax Fricke – 2

Bieg przerwany, upadek Milika na drugim łuku, na prowadzeniu. zawodnik zostaje wykluczony.

Zaczynamy zawody!

Początek prezentacji na Peugeot Ashfield Stadium

Za nami sesja treningowa podczas której z torem zapoznał się Oliver Berntzon. Szwedowi na skutek upadku wypadł bark i jego udział w turnieju w Glasgow jest wykluczony.


Sędzią sobotnich zawodów będzie Paweł Słupski.

Canal+ rezygnuje z transmisji ostatniego meczu ćwierćfinałowego eWinner 1. Ligi

Bieg 2

helmet yellowAndrzej Lebiediew – 2
helmet redDavid Bellego – 0
helmet white Rasmus Jensen – 1
helmet blueAnders Thomsen 3

Bieg 3

helmet yellowChris Holder – 2
helmet redRohan Tungate – 1
helmet white Szymon Woźniak – 0
helmet blueRobert Lambert – 3

Bieg 4

helmet yellowMichael Jepsen Jensen – 0
helmet redDominik Kubera – 1
helmet white  Kim Nilsson – 2
helmet blue Jack Holder – 3

Równanie toru

Bieg 5

helmet yellowJack Holder – 3
helmet redDrew Kemp – 1
helmet white Andrzej Lebiediew – 2
helmet blueSzymon Woźniak -w

Na drugim łuku upada Szymon Woźniak, bieg przerwany. W powtórce najlepiej Holder.

Bieg 6

helmet yellowDominik Kubera – 0
helmet redChris Holder – 2
helmet white  Vaclav Milik- Conor Bailey – 1
helmet blueRasmus Jensen – 3

Bieg 7

helmet yellowRohan Tungate – 3
helmet redMichael Jepsen Jensen – 1
helmet white David Bellego – 0
helmet blueDaniel Bewley – 2

Bieg 8

helmet yellowMax Fricke – 2
helmet redAnders Thomsen – 0
helmet white  Robert Lambert – 1
helmet blue Kim Nilsson – 3

Równanie toru

Bieg 9

helmet yellowRasmus Jensen – 3
helmet redKim Nilsson – 2
helmet white Drew Kemp – 0
helmet blueRohan Tungate – 1

Bieg 10

helmet yellowRobert Lambert – 3
helmet redAndrzej Lebiediew – 0
helmet white Michael Jepsen Jensen – 2
helmet blueVaclav Milik – Bailey – 1

Vaclav Milik wycofał się z zawodów

Bieg 11

helmet yellow Anders Thomsen – 2
helmet red Szymon Woźniak – 0
helmet white Daniel Bewley – 3
helmet blueDominik Kubera – 1

Bieg 12

helmet yellowJack Holder – 2
helmet redMax Fricke – 3
helmet white Chris Holder – w
helmet blue David Bellego – 1

Postawiło w poprzek starszego z braci Holderów. Chris Holder opuszcza tor w karetce i chyba już nie zobaczymy go w dalszej rywalizacji. Potwierdzone! Holder opuszcza w karetce stadion.

Bieg 13

helmet yellowDavid Bellego – 1
helmet redRobert Lambert – 3
helmet white Dominik Kubera – 0
helmet blueDrew Kemp – 2

Bieg 14

helmet yellowVaclav Milik – Bailey – 1
helmet redJack Holder – 3
helmet white Anders Thomsen – w
helmet blue Rohan Tungate – 2

Na drugim łuku pierwszego okrążenia, upadek zanotował Thomsen

Bieg 15

helmet yellow Kim Nilsson – 3
helmet redDaniel Bewley – 2
helmet white  Chris Holder – Bailey – 0
helmet blueAndrzej Lebiediew – 0

Bieg 16

helmet yellowSzymon Woźniak – 0
helmet red Rasmus Jensen – 1
helmet white Max Fricke – 2
helmet blue Michael Jepsen Jensen – 3

Bieg 17

helmet yellowDrew Kemp – 1
helmet redAnders Thomsen – ns
helmet white  Michael Jepsen Jensen – 3
helmet blue Chris Holder – Bailey – 2

Bieg 18

helmet yellow Szymon Woźniak – 2
helmet red Vaclav Milik – ns
helmet white  David Bellego – 1
helmet blue Kim Nilsson – 3

Bieg 19

helmet yellow Daniel Bewley – 3
helmet redRobert Lambert – 0
helmet white  Jack Holder – 1
helmet blue Rasmus Jensen – 2

Bieg 20

helmet yellow Andrzej Lebiediew – 2
helmet red Dominik Kubera – 1
helmet white  Rohan Tungate – 0
helmet blue Max Fricke – 3

W Glasgow powalczą o awans do elity! [Zapowiedź GP Challenge]

RozgrywkiGrand Prix Challenge
LokalizacjaGlasgow
StadionAshfield Stadium
Data i godzina20 Sierpnia 2022, 20:00

Zostaw komentarz

×