Przejdź do treści
Aktualności

Motor Lublin – wspomnienia i nadzieje na przyszłość reprezentanta Słowacji

Motor Lublin
Fot. Jakub Valkovic/ Facebook

Autor: Redakcja

Motor Lublin – wspomnienia i nadzieje na przyszłość reprezentanta Słowacji

Po dwuletniej przygodzie w Motorze Lublin Jakub Valkovic, reprezentant Słowacji, opowiada o swoich doświadczeniach związanych z klubem. Mimo zakończenia udziału w rozgrywkach U-24 Ekstraligi ze względu na wiek, Valkovic wspomina okres spędzony w Lublinie jako niezwykle pozytywny.

Lubelskie Przeżycia: Dwa Lata z Motorem

„Z Lublina mam same dobre wspomnienia. Jestem wdzięczny, że mogłem reprezentować taki klub jak Motor przez dwa lata. Wszystko jest tam na najwyższym poziomie,” dzieli się swoimi wrażeniami Valkovic dla Tygodnika Żużlowego

Mimo że nie było możliwości bezpośrednich treningów z pierwszą drużyną, Valkovic podkreślał wartość obserwacji młodych talentów, szczególnie 16-letniego Bartosza Bańbora, którego rozwój porównuje nawet do takich gigantów speedwaya jak Bartosz Zmarzlik.

Przyszłość W Perspektywie: Potencjał Dawida Grzeszczyka

„Zupełnie się tego nie spodziewałem. Bartka Bańbora poznałem podczas zimowych treningów w Zakopanem, nawet nie wiedziałem, jak on jeździ. W sezonie było już widać, że jest jednym z liderów drużyny U-24,” mówi Valkovic.

Patrząc w przyszłość, Valkovic wskazuje na Dawida Grzeszczyka jako kolejnego potencjalnego zawodnika, który może zaistnieć w Ekstralidze. Opowiada także o swoich sukcesach w turniejach, szczególnie w MACEC Cup, gdzie zdobył drugie miejsce.

20230630 DSC06691 Edytuj
Fot. Kazimierz Kożuch
20230830 DSC08767
Fot. Kazimierz Kożuch

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *