Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Młodzieżowiec Stali Gorzów znalazł nowy klub! Duże wzmocnieniem formacji juniorskiej

Stali Gorzów
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Młodzieżowiec Stali Gorzów znalazł nowy klub! Duże wzmocnieniem formacji juniorskiej

W ostatnich tygodniach dużo rozmawiało się o tym, że Mateusz Bartkowiak odejdzie ze Stali Gorzów. 20-latek po nie do końca udanym sezonie przeniósłby się do innego klubu, a w kontekście zawodnika pojawiało się kilka zainteresowanych klubów. Teraz wiemy, dokąd trafi gorzowianin.

W ostatnim czasie prezes Waldemar Sadowski powiedział w jednym z wywiadów, że Bartkowiak dostał zielone światło na szukanie nowego zespołu. Problem był jednak w tym, że nie zgłaszał się chętny na usługi 20-letniego młodzieżowca. Teraz się to jednak zmieniło. Bowiem według naszych informacji Mateusz Bartkowiak zostanie nowym zawodnikiem Orła Łódź, gdzie będzie tworzyć parę juniorów razem z Aleksandrem Grygolcem.

Wydaje się być to dobry ruch Orła. Łodzianie do tej pory mieli korzystać w przyszłym sezonie z formacji młodzieżowej składającej się z wyżej wspomnianego Aleksandra Grygolca oraz młodego Jakuba Kicińskiego. Ten drugi zostanie jednak zastąpiony przez Bartkowiaka, który będzie realnym wzmocnieniem dla pary juniorów łódzkiej drużyny.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *