Przejdź do treści
Aktualności żużlowe | Best Speedway TV/PGE Ekstraliga żużlowa Polska - Aktualności

Młody zawodnik Apatora Toruń zadowolony ze zdobycia brązowego medalu „Dla naszej drużyny jest to duży sukces”

U24 Ekstraliga

Autor: Krzysztof Choroszy

Reklama

Młody zawodnik Apatora Toruń zadowolony ze zdobycia brązowego medalu „Dla naszej drużyny jest to duży sukces”

W niedzielne popołudnie odbył się rewanżowy mecz o trzecie miejsce PGE Ekstraligi. Tauron Włókniarz Częstochowa dwoma punktami pokonał For Nature Solutions Apatora Toruń, co nie wystarczało do odrobienia starty z pierwszego spotkania. Dzięki temu z podium mogli cieszyć się goście.

W pewnym momencie sezonu wydawało się już, że Apator nie ma czego szukać, gdyż zmagali się oni z ogromnymi problemami. Udało im się jednak awansować do fazy play-off, a także postawić się finalistom z Lublina i Wrocławia. W wywiadzie dla Eleven Sports Wiktor Lampart zapytany został o to, czym jest dla jego drużyny ten medal. 22-latek odparł, że jest to niewątpliwie sukces torunian, którzy w tym sezonie zmagali się z wieloma przeciwnościami.

Reklama

Myślę, że dla naszej drużyny jest to duży sukces, biorąc pod uwagę problemy, które mieliśmy w tym roku. Weszliśmy tak naprawdę na ostrzu noża do play-offów, ale myślę, że należało nam się bezpośrednio normalny awans, bo trzecie miejsce, to już nie jest przypadek – mówił dla Eleven Sports Wiktor Lampart.

Na półmetku sezonu prawdopodobnie nikt nie spodziewałby się, że żużlowcy Apatora będą w stanie zajść, tam, gdzie ostatecznie udało im się zakończyć. Medal w przypadku torunian można rozpatrywać bardzo pozytywnie i z pewnością są oni jednymi z największych wygranych całego sezonu żużlowego.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *