Żużel - Best Speedway Tv

Mikkel Michelsen zakończył próbę toru upadkiem i jest podejrzenie silnego skręcenia lewej nogi! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mikkel Michelsen zakończył próbę toru upadkiem i jest podejrzenie silnego skręcenia lewej nogi!

Mikkel Michelsen

Mikkel Michelsen zakończył próbę toru upadkiem i jest podejrzenie silnego skręcenia lewej nogi!

Pechowo zakończyła się próba toru przed meczu z For Nature Solutions Apatorem Toruń w wykonaniu Mikkela Michelsena! Podczas pierwszego wyjazdu na tor zawodnik upadł i opuścił tor w karetce i nie jest pewne czy wystąpi w pierwszym meczu półfinałowym.

Świdnicki: Cieszę się, że udało się wygrać z Bartkiem Zmarzlikiem

Zapewne nie tak wyobrażali sobie początek rywalizacji o finał z For Nature Solutions Apatorem Toruń. Podczas próby toru pociągnęło motocykl Michelsena. Duńczyk upadł na tor, a jego maszyna spadła właśnie na lewą nogę. Reporter Canal+ Sport, przekazał podczas transmisji, że u Duńczyka podejrzewany jest uraz lewej nogi.

U Mikkela Michelsena jest podejrzenie silnego skręcenia lewej nogi. Mimo to, docierają wieści, że Duńczyk być może spróbuje wziąć udział w tych zawodach.

Kibice z Lublina nie tak wyobrażali sobie rywalizacje i fakt, że nie wystartuje Michelsen mocno i osłabia w kontekście walki o finał.

fot. Speedway Motor Lublin

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×