Przejdź do treści
Zakończony

2. półfinał Speedway Grand Prix 3 w Teterow

22.06.2024 15:30 Teterow
Relacja Składy
  • Bieg 20

    żółta kartka

    Maksymilian Kostera

    1

    żółta kartka

    William Cairns

    3

    żółta kartka

    Jacob Bolcho Pedersen

    2

    żółta kartka

    Casper Appelgren

    0

  • Bieg 19

    żółta kartka

    Tilen Bracko

    3

    żółta kartka

    Zakhar Lustiuk

    0

    żółta kartka

    Karel Prusa

    2

    żółta kartka

    Kensei Matsudaira

    1

  • Bieg 18

    żółta kartka

    Imre Vigre

    1

    żółta kartka

    Oskar Evertsson

    0

    żółta kartka

    Noah Urda

    2

    żółta kartka

    Magnus Rau

    3

  • Bieg 17

    żółta kartka

    Carl Wynant

    1

    żółta kartka

    Elias Jamil Jensen

    2

    żółta kartka

    Beau Bailey

    3

    żółta kartka

    Seth Norman

    0

  • Bieg 16

    żółta kartka

    Seth Norman

    d

    żółta kartka

    Oskar Evertsson

    w

    żółta kartka

    Tilen Bracko

    2

    żółta kartka

    Maksymilian Kostera

    3

  • Bieg 15

    żółta kartka

    William Cairns

    3

    żółta kartka

    Imre Vigre

    2

    żółta kartka

    Zakhar Lustiuk

    1

    żółta kartka

    Andre Damian

    w

  • Bieg 14

    żółta kartka

    Casper Appelgren

    2

    żółta kartka

    Noah Urda

    0

    żółta kartka

    Kensei Matsudaira

    1

    żółta kartka

    Beau Bailey

    3

  • Bieg 13

    żółta kartka

    Elias Jamil Jensen

    2

    żółta kartka

    Magnus Rau

    0

    żółta kartka

    Karel Prusa

    1

    żółta kartka

    Jacob Bolcho Pedersen

    3

  • Bieg 12

    żółta kartka

    Carl Wynant

    3

    żółta kartka

    Kensei Matsudaira

    2

    żółta kartka

    Maksymilian Kostera

    d

    żółta kartka

    Andre Damian

    1

  • Bieg 11

    żółta kartka

    Jacob Bolcho Pedersen

    2

    żółta kartka

    Beau Bailey

    3

    żółta kartka

    Oskar Evertsson

    1

    żółta kartka

    Zakhar Lustiuk

    0

  • Bieg 10

    żółta kartka

    Noah Urda

    2

    żółta kartka

    Karel Prusa

    u

    żółta kartka

    William Cairns

    3

    żółta kartka

    Seth Norman

    d

  • Bieg 9

    żółta kartka

    Casper Appelgren

    2

    żółta kartka

    Tilen Bracko

    w

    żółta kartka

    Imre Vigre

    1

    żółta kartka

    Elias Jamil Jensen

    3

  • Bieg 8

    żółta kartka

    Imre Vigre

    0

    żółta kartka

    Maksymilian Kostera

    2

    żółta kartka

    Beau Bailey

    3

    żółta kartka

    Karel Prusa

    1

  • Bieg 7

    żółta kartka

    Zakhar Lustiuk

    1

    żółta kartka

    Casper Appelgren

    3

    żółta kartka

    Seth Norman

    2

    żółta kartka

    Magnus Rau

    0

  • Ta relacja jest uzupełniana na bieżąco. Oni po prostu tak wolno rozgrywają te zawody.

  • Bieg 6

    żółta kartka

    Tilen Bracko

    w

    żółta kartka

    Jacob Bolcho Pedersen

    3

    żółta kartka

    Andre Damian

    w

    żółta kartka

    Noah Urda

    2

  • Bieg 5

    żółta kartka

    Oskar Evertsson

    1

    żółta kartka

    Kensei Matsudaira

    w

    żółta kartka

    Elias Jamil Jensen

    2

    żółta kartka

    William Cairns

    3

  • Bieg 4

    żółta kartka

    Kensei Matsudaira

    2

    żółta kartka

    Seth Norman

    1

    żółta kartka

    Jacob Bolcho Pedersen

    3

    żółta kartka

    Imre Vigre

    0

  • Bieg 3

    żółta kartka

    Karel Prusa

    3

    żółta kartka

    Andre Damian

    w

    żółta kartka

    Casper Appelgren

    2

    żółta kartka

    Oskar Evertsson

    1

  • Bieg 2

    żółta kartka

    Beau Bailey

    2

    żółta kartka

    William Cairns

    3

    żółta kartka

    Lester Matthijssen

    w

    żółta kartka

    Tilen Bracko

    1

  • 02 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Maksymilian Kostera

    3

    żółta kartka

    Elias Jamil Jensen

    2

    żółta kartka

    Noah Urda

    1

    żółta kartka

    Zakhar Lustiuk

    0

  • 01 min.

    Żużel na żywo. SGP 3 relacja na żywo z Teterow na naszym portalu. Początek zawodów od 15:30

Dołącz do nas na kanale youtube – kliknij TUTAJ



2. półfinał Speedway Grand Prix 3 w Teterow

  • 5. William Cairns (3,3,3,3,3) 15

  • 8. Beau Bailey (2,3,3,3,3,) 14

  • 14. Jacob Bolcho Pedersen (3,3,2,3,2) 13

  • 1. Elias Jamil Jensen (2,2,3,2,2) 11

  • 11. Casper Appelgren (2,3,2,2.0) 9

  • 4. Maksymilian Kostera (3,2,d,3,1) 9

  • 2. Noah Urda (1,2,2,0,2) 7

  • 12. Karel Prusa (3,1,u,1,2) 7

  • 13. Kensei Matsudaira (2,w,2,1,1) 6

  • 6. Tilen Bracko (1,w,w,2,3) 6

  • 16. Imre Vigre (0,0,1,2,1) 4

  • R2. Carl Wynant (3,1) 4

  • R1. Magnus Rau (0,0,3) 3

  • 15. Seth Norman (1,2,d,d,0) 3

  • 9. Oskar Evertsson (1,1,1,w,0) 3

  • 3. Zakhar Lustiuk (0,1,0,1,0) 2

  • 10. Andre Damian (w,w,1,w) 1

  • 7. Lester Matthijssen (w,-,-,-,-) 0