Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Martin Vaculik miał wypadek samochodowy przed Speedway Grand Prix na Stadionie Narodowym!

Martin Vaculik
Fot. Michał Szmyd

Autor: Krzysztof Choroszy

Martin Vaculik miał wypadek samochodowy przed Speedway Grand Prix na Stadionie Narodowym!

Już za chwilę rozpocznie się rywalizacja na Stadionie Narodowym. Szesnastu zawodników zmierzy się w ramach drugiej rundy Speedway Grand Prix. Impreza na największej polskiej arenie ma przynieść nam wiele emocji za sprawą przygotowanego na niej toru. Emocji, ale niestety tych negatywnych doświadczył natomiast Martin Vaculik. Przed turniejem Słowak najadł się wielkiego strachu.

Najlepsi zawodnicy świata rywalizowali ze sobą również wczoraj. Wtedy na Narodowym miały miejsce kwalifikacje, które po raz pierwszy odbywały się w nowej formule. Ich triumfatorem został Daniel Bewley. Brytyjczyk zwyciężył w pierwszym historycznym wyścigu sprinterskim. Sobota to kolejny dzień zmagań, a przyniesie nam ona główny turniej, na który wszyscy czekają.

Niestety droga na Stadion Narodowy nie obyła się bez problemów u jednego z zawodników. Jak w serwisie X podał komentator Eurosportu Michał Korościel w wypadku samochodowym uczestniczył Martin Vaculik. W Słowaka wjechał pijany kierowca, ale na całe szczęście kapitan Ebut.pl Stali Gorzów wyszedł z tego bez szwanku, co oznacza, że może on bez przeszkód wziąć udział w rywalizacji.

Speedway Grand Prix na Stadionie Narodowym rozpocznie się już o godzinie 19:00. Kibice będą mogli oglądać transmisję z rywalizacji na największym polskim stadionie na antenie TTV, a także w Eurosporcie Extra. Zachęcamy również do śledzenia naszej relacji LIVE (LINK).

Martin Vaculik
Fot. Michał Szmyd
382586090 6899971453374165 610370472844010141 n
Fot. Łukasz Wilk

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *