Żużel - Best Speedway Tv

Martin Vaculik komplementuje Motor Lublin "Naprawdę chłopacy tutaj niesamowicie jadą" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Martin Vaculik komplementuje Motor Lublin “Naprawdę chłopacy tutaj niesamowicie jadą”

Martin Vaculik

Martin Vaculik komplementuje Motor Lublin “Naprawdę chłopacy tutaj niesamowicie jadą”

W piątkowym meczu Ekstraligi, pomiędzy Motorem Lublin a Stalą Gorzów, dobrze zaprezentował się żużlowiec gości, Martin Vaculik. Dobra postawa Słowaka nie wystarczyła na pokonanie Motoru i gospodarze wygrali 52:38. Warto dodać, że jechali oni w swoim najsilniejszym składzie, ponieważ po kontuzji wrócił Dominik Kubera.

Kiedy Krzysztof Kasprzak powróci na tor? Michał Finfa odpowiada “Musimy troszeczkę uzbroić się w cierpliwość”

W pomeczowej mix-zonie Vaculik wypowiedział się na temat dyspozycji swojego zespołu w spotkaniu z wiceliderem tabeli. 33-latek mówił, że przyjechali oni do bardzo mocnej drużyny, w której wszyscy zawodnicy jeżdżą bardzo dobrze, a jej lider, Bartosz Zmarzlik, jest niesamowity. Słowak pogratulował “Koziołkom” i dodał, że ciągle pracują na to, aby było lepiej, bo sezon się jeszcze nie skończył.

“Przyjechaliśmy do Lublina i naprawdę wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz. Naprawdę chłopacy tutaj niesamowicie jadą, Bartek klasa sama w sobie, to co on wyprawia tutaj na torze jest niesamowite. No cóż, przegraliśmy to spotkanie z bardzo mocną drużyną, gratulację im i cały czas ciężko pracujemy i jeszcze nie koniec sezonu także walczymy dalej” – mówił w pomeczowej mix-zonie Martin Vaculik.

Dla Stali Gorzów póki co obecny sezon wydaje się być udany, biorąc pod uwagę oczekiwania, które ekipa z Gorzowa przerasta i jest w stanie walczyć z najlepszymi, tak jak było to np. w wyjazdowym meczu we Wrocławiu, gdzie przegrali z niepokonaną Spartą tylko 8 punktami. Jak ten sezon zakończy się dla Stali? O tym przekonamy się za niecałe 3 miesiące.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×