Mariusz Staszewski zostaje w Ostrowie!

Mariusz Staszewski zostaje w Ostrowie!

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski już dziś rozpocznie rywalizację w fazie play-off i zmierzy się w Rybniku z lokalnym ROW-em. Tymczasem klub na swojej stronie internetowej ogłosił, że w sezonie 2022 trenerem wciąż będzie Mariusz Staszewski, co oznacza, że w Ostrovii spędzi 7. sezon z rzędu.

Niezależnie od wyników w fazie play-off śmiało można powiedzieć, że szkoleniowiec Arged Malesy stanął na wysokości zadania zdobywając 2. miejsce w rundzie zasadniczej eWinner 1. Ligi. Awans w 2018 i wyszkolenie świetnej młodzieży sprawiają, że Mariusz Staszewski jest obecnie bardzo ważny dla całego środowiska żużlowego w Ostrowie, więc decyzja o przedłużeniu umowy absolutnie nie może dziwić.

„Moim priorytetem było zatrzymanie w Ostrowie na kolejny rok Mariusza Staszewskiego. Doszliśmy do porozumienia, z czego bardzo się cieszę, bo cenię pracę i zaangażowanie naszego trenera” – skomentował dla klubowej strony Prezes Waldemar Górski.

fot. TŻ Ostrovia/Facebook

źródło cytatu: tzostrovia.pl

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Jakub Żak

O Jakub Żak

Piszący z pasją i zaangażowaniem, fan sportu (zwłaszcza czarnego). Miłośnik mijanek bez hamulców na każdym torze i w każdych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.