Żużel - Best Speedway Tv

Mariusz Staszewski: Liczyłem na więcej | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mariusz Staszewski: Liczyłem na więcej

Mariusz Staszewski

Mariusz Staszewski: Liczyłem na więcej

Miejscowa Arged Malesa Ostrów przegrała spotkanie na własnym torze z Enea Falubaz Zielona Góra 55:34. Zespół gospodarzy przed spotkaniem dużo trenował na owalu ostrowskim, jednak to za mało, aby zwyciężyć niepokonane do tej pory Myszy z Zielonej Góry.

Bartosz Smektała po meczu z Częstochową: “Byłem bardzo miło zaskoczony”

Trener gospodarzy Mariusz Staszewski odniósł się za pośrednictwem wywiadu na portalu YouTube. “Kurier Ostrowski” opublikował rozmowę z trenerem, który wyraża swoje odczucia oraz opinie na temat spotkania z Falubazem:

Oczywiście liczyłem dziś na więcej, Falubaz w końcu gdzieś musi przegrać. Łudziłem się, po tej pierwszej serii przyszła weryfikacja. Nie będę dziś nikogo personalnie krytykował. Wydaję mi się, że zabrakło punktów juniorów, dlatego moja decyzja, że puściłem juniorów w wyścigu nominowanych, aby zaczęli punktować. Jakub Krawczyk od początku mówił, że to nie jest jego dzień i źle się czuje, natomiast Sebastian Szostak wyrażał chęć do jazdy. – odpowiedział i wyjaśnił trener Arged Malesy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×